Привітати з днем народження чоловіка гарно, коротко, прикольно

Щоб привітати з днем народження чоловіка красиво, потрібно не так багато, досить щирості і бажання. А, при творчому підході, із звичайних слів можна скласти таке побажання, яке запам’ятається краще дорогих подарунків.

Привітати чоловіка з днем народження своїми словами

Немає нічого краще, ніж прості і зрозумілі слова, що йдуть від серця. Привітання, складене своїми словами, обов’язково буде оцінена по достоїнству:

  • Чим більше у коньяку зірочок, тим він міцніше, чим більше чоловікові років, тим він краще. З 50-річною витримкою тебе!
  • Бажаю, щоб тебе любили за твої достоїнства, поважали за вчинки, прощали за недоліки.

  • Нехай в день твоїх іменин у тебе втомляться руки тримати телефон, вислуховуючи побажання. Нехай на твій ювілей прийде стільки друзів, щоб у тебе втомилися ноги, без кінця вставати, щоб привітати їх.
  • Бажаю щоб у тебе було стільки здоров’я, скільки грошей на рахунку, а грошей стільки, скільки зірок на небі!
  • Хай як за помахом чарівної палички твоє життя стане красивою і безтурботним, як обкладинки глянсового журналу!

Як привітати з днем народження хлопця

Існує багато способів, як привітати з днем народження чоловіка красиво. Привітання вийде особливо незабутнім та приємним для іменинника, якщо при цьому будуть враховуватися його інтереси.

Можна приготувати кілька подарунків, необов’язково великих, головне, щоб це були корисні і потрібні йому речі.

Красиво упакувати, до кожного подарунку прикріпити невелику валентинку з привітаннями. І, поки хлопець ще спить, розкласти їх у тих місцях, де він може на них натрапити. Наприклад, у ванній, в ящику для білизни, поруч з комп’ютером, в головах і т. д.

Ті майстрині, які вміють в’язати, можуть подарувати йому річ, пов’язану своїми руками. Навіть звичайні шкарпетки або рукавички будуть приємні імениннику, адже вони були зроблені спеціально для нього ручками його коханої.

Не тільки дівчата «люблять вухами», але і чоловіки. Можна влаштувати для нього хвилину слави, красиво привітати чоловіка з днем народження за допомогою засобів масової інформації. Опублікувати фото з привітанням в газеті або в соціальних мережах.

 

Можна записати іменинний пісню, при умінні співати, і відправити запис на електронну пошту іменинника.

Для свого хлопця можна приготувати не тільки красиве привітання, але і корисний подарунок