Прибрати живіт і боки – вправи. Найбільш ефективні види вправ для стрункої талії

Струнка підтягнута фігура, що викликає захоплені погляди оточуючих — мрія будь-якої жінки. Малорухливий спосіб життя, стреси, нездоланна тяга до «смакот» роблять цю мрію ілюзорною.

Жіночий організм завжди прагне створити певний запас поживних речовин, що осідають, насамперед, в області талії. Блокувати це можуть тільки спеціальні фізичні вправи на регулярній основі і самообмеження в їжі.

Види найефективніших вправ

Перша частина поставленого завдання — прибрати живіт і боки, підібрати вправи, найефективніші і не займають багато часу — є не такою важкою.

Сторінки інтернету рясніють описами різноманітних спортивних комплексів, автори яких обіцяють «щастя» буквально через 2-3 тижні після початку застосування їх, саме їх рекомендацій.

Навіть найбільш ефективні вправи, які допомагають прибрати боки і живіт, будуть неефективні без правильної дієти і регулярності занять
Що ж являють собою пропоновані комплекси? Перш за все, тим, що вправи, що входять в їх склад, можна згрупувати за типами, що відрізняються функціональними особливостями впливу на організм людини:

  • класичні аеробні навантаження, що переходять при великій кількості повторень і високої інтенсивності виконання в кардіо навантаження;
  • «скручування» — неодмінний елемент комплексів, призначених для зміцнення м’язів черевної стінки;
  • «вакуум для преса» — сукупність технік, рекомендована багатьма фітнес-інструкторами для всіх, хто працює над формуванням своєї фігури.

Зверніть увагу! Фахівці стверджують, що прибрати живіт і боки, використовуючи найефективніші вправи і екстремальні фізичні навантаження, неможливо без одночасного плавної зміни структури харчування, частоти прийому їжі і норм споживання корисних продуктів для формування м’язів.