Поробки на тему зима: кращі ідеї та варіанти виробів зимової тематики (160 фото)

Покрокова інструкція по створенню гарних зимових виробів для дітей. Огляд готових ідей, шаблонів, схеми, майстер-клас та сучасні ідеї для створення дитячих виробів своїми руками

На перший погляд зима здається суворим і непримітним часом року. Голі дерева з гачкуватими гілками, засніжені стежки, молочне небо — все бліде й неживе. Похмурі думки зникають при вигляді зимового декору. Він завжди виходить яскравим і святковим.

Варто витратити пару вечорів, щоб отримати симпатичну діораму або м’яку іграшку. Якщо немає ні ідей, ні натхнення, можна пошукати фото поробок на тему зима.

Нейтральна діорама

Барвисті, новорічні вироби покращують настрій. Однак сніговий сезон даними святом не вичерпується. В перших числах грудня, коли білі пластівці лише присипають кущі і дороги, добре виглядають прості пейзажі.

найпоширеніший варіант — діорама. Основою послужить невелика коробка, внутрішню частину якої необхідно розфарбувати. За допомогою кухонної губки, шматочки поролону або пензлика, за формою нагадує пелюстку, малюється градієнт синього з білим. Акварель напівпрозора, і фон вийде бляклим, тому краще використовувати гуаш. Невелика кількість води згладить перехід.

Легкі лавандові хмари і силуети дерев пожвавлять картину. Замість стереотипних сніжинок можна додати ледь помітні сонячні промені.

Мешканці лісу вирізають з кольорового паперу. Найпростіше зробити зайчиків і снігурів. Універсальність такої композиції в тому, що вона легко стає новорічної. Достатньо приклеїти пару сніговиків або оленя з Дідом Морозом та ялинкою.

Аналог сувенірного кулі

Найбільш незвичайні вироби на тему зима своїми руками виходять завдяки побутових засобів.

Необхідна висока банку. З пінопласту вирізати коло за розміром відповідає її дну. Обклеїти її ватою або пухнастою пряжею. Шматочки штучних хвойних гілок (вони купуються в спеціалізованому магазині для творчості) сформувати в кущ. 2-3 дрібні шишки підфарбувати гуашшю, що імітує сніг, і приклеїти поруч. Іграшки з наборів «Лего» або «Кіндер-сюрпризу» стануть хорошим доповненням.

Вийшла деталь прикріпити до дна банки. Тепер декор кришки. Зовні її можна покрити золотою фарбою з балончика. А над внутрішньою частиною належить попрацювати. Знадобляться волосінь і вата. Скачати кілька маленьких білих кульок і насадити їх на волосінь. 5-6 ниточок цілком вистачить. Краще, якщо вони будуть різної довжини.

Ниточки прикріпити до низу кришки, клейовий пістолет полегшить роботу. Закривши ємність, можна насолоджуватися милою картиною з падаючим снігом.

Найчастіше, коли говорять про вироби на тему зима в дитячий сад, мають на увазі ялинкові іграшки з підручних матеріалів.