Подарунки на Новий рік своїми руками – ідеї як зробити, інструкції та майстер-класи (фото)

Подарунок на Новий рік своїми руками: 12 відмінних ідей

Новорічні свята – це завжди атмосфера тепла та домашнього затишку. І тут як ніколи актуальні саморобні листівки, іграшки та сувеніри. Адже вони завжди несуть у собі частинку душі того, хто їх робив. Тримай 12 відмінних ідей подарунків на Новий рік року своїми руками!

1. Різнокольорова свічка

Тобі знадобиться звичайний віск або старі непотрібні свічки, кольорові воскові крейди та ґноти. Розтопи віск з крейдою в мікрохвильовій печі або на водяній бані, перемішай дерев’яною паличкою і гарно розлий шарами по свічниках.

Різнобарвна свічка - подарунок на Новий рік своїми руками

2. Сова із шишок

Такими совами можна прикрасити ялинку або просто поставити на стіл. Крім шишок знадобиться різнокольоровий фетр, дріт для лапок та клейовий пістолет. Скористайся заготовками зі схеми або намалюй свої кумедні мордочки та крила.

Сова з шишок - подарунок на Новий рік своїми руками

3. Новорічна ялинка з ниток

Якщо в тебе залишилося багато красивих та об’ємних ниток, саме час зробити з них новорічні подарунки. Змасти ПВА конус з пінопласту або щільного картону, туго обгорни нитками і прикрась намистинами, гудзиками та всілякою мішурою. Нехай у кожного гостя буде персональна ялинка під його характер чи стиль!

Ялинка з ниток - подарунок на Новий рік своїми руками

4. Бик із фетру

Найпростіше зшити чарівного бичка з фетру, тому що він відмінно криється і не потрібно обробляти краї. Про всяк випадок знайшли для тебе схему, за якою ти зможеш зробити і бичка, і корівку у подарунок.

Бик із фетру - подарунок на Новий рік своїми руками

5. Календар на рік із фотографіями

Настільний календар у техніці скрапбукінг нікого не залишить байдужим. Зроби його гармошкою або звичайним перекидним календарем.Вибери пам’ятні знімки, вклей або впиши розмітку на місяць та прикрась сторінки.

Календар на рік із фотографіями - подарунок на Новий рік своїми руками

6. Новорічні свічники

Тематичні свічники – завжди чудовий подарунок до свята. Тим більше, що їх можна зробити цілим набором, щоб більше не довелося прикрашати стіл різномастними підставками. Використовуй папір, стрічки, ялинові гілки, палички кориці та інші гарні дрібниці.

Свічники - подарунок на Новий рік своїми руками