Паста для шугарингу в домашніх умовах – 5 найкращих рецептів, як зробити своїми руками

5 найкращих рецептів пасти для шугарінгу в домашніх умовах

Для шугарінгу потрібен цукор – це зрозуміло та очевидно. Але що ще додати до цукрової маси, щоб отримати добрий результат без хворобливих відчуттів та небажаних наслідків? Ми дізналися всі секрети і зібрали для тебе 5 найкращих рецептів пасти для шугарінгу в домашніх умовах!

1. Паста для шугарінгу із лимонним соком

У гарній вогнетривкій каструлі з товстим дном змішай 10 ст.л. цукру, сік половини лимона та 4 ст.л. води. Проварити все це на повільному вогні, безперервно перемішуючи, поки паста змінить колір на красиву карамель.

Зніми каструлю, дай суміші охолонути і перевір, щоб вона не липла до рук. Шматок пасти разомні, щоб він трохи посвітлішав, рівномірно розподіли по ділянці шкіри 5-8 см проти росту волосся. А ось зривають цукрову пасту за зростанням – на відміну від воску.

Паста для шугарінга з лимонним соком - рецепти в домашніх умовах

2.Паста для шугарінгу із лимонною кислотою

Кислота потрібна, щоб паста була більш тягучою, повільніше застигала і загалом була зручніша в роботі. Змішай у каструлі 6 ст. цукру, 2 ст. води та 0,5 ст.л. лимонної кислоти та розмішай.

Постав каструлю на плиту, злегка прогрій, вимкни і залиш на чверть години, помішуючи кожні 2-3 хвилини. Після цього знову включи плиту і проварити карамель 4 хвилини на мінімальному вогні. До речі, якщо незручно тобі зривати пасту руками, використовуй тканинні смужки.

Паста для шугарінга з лимонною кислотою - рецепти в домашніх умовах

3. Паста для шугарінгу з медом

Мед дає пасті зручнішу консистенцію, а шкіра потім буде ще ніжнішою. Змішай 10 ст. цукру, чверть склянки лимонного соку, 2 ст. меду та 1 ст.л. води. Доведи пасту до кипіння і постійно заважай, щоб вона не бралася грудками і не горіла.

Після кипіння накрий каструлю кришкою та зніми з плити, а хвилин через 10 поверни назад. Вари пасту на маленькому вогні близько 15 хвилин, щоб вона загуснула і набула карамельного відтінку. Цей рецепт є хорошим для чутливої ​​шкіри.

Паста для шугарінга з медом - рецепти в домашніх умовах