Офісний одяг 2017: фото стильних образів на кожен день

У сучасному світі діловий стиль знайомий майже кожній жінці. А з’явився він в кінці 19 початку 20 століття, коли жінки стали активно виступати за рівноправність і можливість навчатися і працювати в тих же сферах, що і чоловіки. Прабатьки сучасної офісної одягу для жінок дуже схожі на чоловічі костюми. Такий одяг вважалася не модною. Але з кожним роком вона ставала все більш елегантною, жіночною і стильною, і щоб переконатися в цьому, можна подивитися фото офісної одягу 2017.

Ділових модниць можуть зацікавити тренди і фото одягу для офісу 2017 року. Адже для ділових жінок важлива не тільки суворість і стриманість в офісному одязі, але і, звичайно ж, жіночність і елегантність.

Сучасна модна діловий одяг може допомогти жінці виглядати чудово і викликати захоплення з боку оточуючих. Якщо правильно підбирати одяг, то вона допоможе вигідно підкреслити силует і приховати недоліки фігури.

Костюми

У майбутньому сезоні в моді виявиться однотонність (тобто один основний колір в образі). Досягти цього дуже легко в костюмах з брюками або спідницями: головне, щоб вони були однотонні.

Якщо дрес-код дозволяє, то можна вибрати більш яскраві відтінки, однак, якщо правила в офісі більш суворі, то доведеться віддати перевагу класичним у цьому випадку кольорами (чорний, бежевий, темно-синій, сірий). Але і в такому варіанті можна звернути на себе увагу оточуючих, зупинивши свій вибір на оригінальній моделі незвичайного крою, а також за допомогою елегантних прикрас та аксесуарів.

Штани – невід’ємна частина жіночого гардеробу на кожен день. Досить актуальні в майбутньому році будуть брюки з високою талією, завужені до низу, конусоподібні і, звичайно ж, класична офісна модель.

Жіноча ділова мода сезону весна-літо 2017 року подає таку новинку, як офісний костюм в чоловічому стилі.

Він передбачає наявність широких штанів зі стрілками і широкого піджака, який може бути двобортним, з коміром або без. Поєднувати такий костюм найкраще зі стильним топом або блузою і обов’язково доповнити жіночними аксесуарами.