Новорічний вінок своїми руками – красиві ідеї, як зробити

Новорічний вінок своїми руками: красиві ідеї (50 фото)

Було, хочеться прикрасити будинок, як у улюбленому різдвяному фільмі – не лише гірляндами, а й гарними святковими вінками. Ось тільки у нас вони поширені набагато менше, і знайти щось гарне буває майже нереально. Тоді чому б не зробити прикрасу самостійно? Тримайте 10 ідей новорічних вінків своїми руками!

1. Новорічний вінок із шишок

Візьми клейовий пістолет, широку коричневу стрічку або відріз тканини та будь-яке кільце. Спочатку оберни підставу, щоб воно не просвічувало, а потім поступово заповни весь простір шишками та мішурою. Підфарбуй кінчики білою або блискучою фарбою.

Новорічний вінок із шишок своїми руками

2. Вінок із клубків

Такий вінок виходить дуже по-домашньому затишним і ідеально підійде для інтер’єрів зі скандинавськими рисами. Візьми кульки з пінопласту, фольги або паперу, оберни їх кольоровими товстими нитками та обклею основу вінка.

Новорічний вінок із клубків своїми руками

3. Новорічний вінок із дощу та іграшок

Найпростіший новорічний вінок робиться з тих самих матеріалів, якими ти прикрашаєш ялинку. Оберни дротяну основу будь-якою старою тканиною для об’єму, закрий щільним дощем та повіш іграшки з бантиками.

Новорічний вінок із дощу та іграшок своїми руками

4. Новорічний вінок із помпонів

Ще один дуже милий, теплий та затишний варіант – тепер із пухнастих помпонів. Зроби кілька картонних основ різного розміру, туго обмотаю їх ниткою, розріж посередині і стягни. Виклади новорічний вінок із готових кульок.

Новорічний вінок із помпонів своїми руками

5. Вінок зі стрічки

Оберни основу красивою та широкою стрічкою – краще за фактурну, а не глянцеву атласну. Прикрась вінок шишками, жолудами, ягодами, бантиками та дзвіночками.

Новорічний вінок зі стрічки своїми руками

6. Простий вінок із прищіпок

Дуже забавний та незвичайний варіант для любителів небанальних та творчих рішень. Зроби основу з тонкого дроту чи непотрібної металевої вішалки. Пофарбуй або оберни її тейп-стрічкою, і збери вінок з гарних прищіпок та намистин.

Новорічний вінок із прищіпок своїми руками