Новорічні вироби в дитячий садок своїми руками (50 фото)

Новорічні вироби в дитячий садок своїми руками (50 фото)

Діти теж готуються до свята, чекають на нього і передчують. І їм теж хочеться творити, та й сезонні вироби в садок ніхто не скасовував. Складно самостійно вигадати, що б ще такого зробити досить простого та цікавого? Знайшли для вас з малюком відразу 10 ідей новорічних виробів у дитячий садок своїми руками!

1. Вітальна листівка зі сніговиком

Потрібен кілька кружків білого паперу та кольорова щільна основа. Кожна куля сніговика складається з трьох деталей, на кшталт книжки. Робиться легко, а виглядає дуже красиво!

Листівка зі сніговиком - Новорічні вироби в дитячий садок своїми руками

2. Гірлянда із вузликів

Зі звичайних обрізків тканини виходить красива об’ємна прикраса. Потрібна лише нитка основи, і дитина зможе сама обв’язати її вузликами на свій смак.

Гірлянда з вузликів - Новорічні вироби в дитячий садок своїми руками

3. Новорічні малюнки долоньками

З кількох банок кольорової фарби будуть чудові новорічні малюнки долоньками. Наприклад, ось такий Дід Мороз чи забавні сніговики у шапочках.

Малюнки долоньками - Новорічні вироби в дитячий садок своїми руками

4. Дід Мороз із паличок

Потрібні палички від морозива, іграшкові очі, фетр або інша щільна тканина та упаковка вати. Голову Діда Мороза зібрано з паличок, і вже їх можна обклеїти рештою деталей.

Дід Мороз з паличок - Новорічні вироби в дитячий садок своїми руками

5. Іграшки на ялинку «Черепашки-ніндзя»

З найпростіших пластикових заготовок для новорічних куль виходять кумедні мультяшні персонажі. Їх потрібно пофарбувати в зелений колір фарбою, змішаною з ПВА, зробити пов’язку зі стрічки та приклеїти іграшкові очі.

Іграшки на ялинку Черепа ніндзя - Новорічні вироби в дитячий садок своїми руками

6. Об’ємні новорічні листівки

Немає нічого простішого, ніж зробити святкові листівки з об’ємними ялинками буквально їх чого завгодно. Підійдуть обрізки тканини, гудзики, великі намистини, нитки та інша мішура.

Об'ємні листівки - Новорічні вироби в дитячий садок своїми руками