Newtone тонуюча маска для волосся Естель. Палітра кольорів, ціна, відгуки

Зовсім недавно відома в косметологічному світі фірма Estel представила новий продукт — Newtone. Тонуюча маска для волосся стала активно використовуватися в салонах краси та перукарень, в яких з’явилася послуга лікувального тонування.

На відміну від інших засобів, які змінюють колір волосся, тонуючий склад маски Estel Newtone, змінюючи відтінок, одночасно відновлює структуру та зміцнює здоров’я волосся.

Тонуюча маска для волосся Estel Newtone

Маска випускається в 2-х видах дозування.

Тюбик малого обсягу випущений для пробного використання. Це дозволяє перевірити алергічну реакцію і колірне розкриття вибраного тону на волоссі споживача. Потрібно пам’ятати, що кінцевий відтінок забарвлених пасм залежить від початкового кольору волосся і їх структури.

Маска володіє кремовою текстурою середньої консистенції. Незважаючи на яскраві кольори, до складу Newtone входять натуральні речовини, завдяки чому у кошти легкий і приємний запах.

Склад і діючі речовини

Маска володіє оздоровчим ефектом. Це обумовлено наявністю в складі натуральних компонентів, таких як:

  • молочна кислота, яка сприяє зволоженню волосся і підвищує його еластичність;
  • бджолиний віск має властивість запечатувати пошкоджені лусочки волоса і живить його маслами;
  • токоферол (вітамін Е), призначений для утримування вологи усередині волосся і стимулює вироблення колагену.

Крім цих складових, продукт містить УФ-фільтри. Вони, у складі тонирующей маски, підібрані в таких пропорціях, які достатні для захисту волосся від негативного впливу сонячного світла.

Newtone, на відміну від багатьох фарбувальних засобів, не містить аміак.