Неоновий манікюр (50 фото) – модні та красиві ідеї дизайну нігтів

Неоновий манікюр (50 фото): модні та красиві ідеї

Цього літа неоновий манікюр стрімко вривається у тренди і не поспішає здавати позиції. Яскраві кислотні кольори чудово створюють настрій, адже це головне! Лови 25 різних ідей та дизайнів, актуальних!

1. Рожевий неоновий манікюр

Яскравий ляльковий рожевий кілька сезонів поспіль поступався першістю запорошеним, брудним і молочним відтінкам. І ось він знову на гребені хвилі, тож ні в чому собі не відмовляй!

Рожевий неоновий манікюр
Рожевий неоновий манікюр

2. Жовтий неоновий манікюр

Жовті неонові відтінки настільки яскраві, що, здається, світяться у темряві! Втім, багато хто з них справді на це здатний, правда не в темряві, а в ультрафіолетовому освітленні.

Жовтий неоновий манікюр
Жовтий неоновий манікюр

3. Блакитний неоновий манікюр

Неоновий блакитний – колір літнього неба та морської води десь там у розпал довгоочікуваної відпустки. А ще це, мабуть, найспокійніший з неонових відтінків.

Блакитний неоновий манікюр

4. Зелений неоновий манікюр

Зелені лаки стали настільки популярними влітку року, що ти просто зобов’язана хоча б раз їх спробувати! Тим більше соковиті трав’янисті та салатові відтінки такі гарні в сонячні дні.

Зелений неоновий манікюр
Зелений неоновий манікюр

5. Помаранчевий неоновий манікюр

І останній з основних неонових відтінків у палітрі – яскравий насичений помаранчевий. По-справжньому літній колір, який піднімає настрій одним своїм виглядом.

Помаранчевий неоновий манікюр

6. Неоновий захід сонця

Західний манікюр традиційно робиться в жовтих, оранжевих, рожевих та фіолетових тонах. А з неоновими відтінками він виглядає ще яскравіше, експресивніше, але водночас гармонійніше. Адже всі ми знаємо, як чудово західне небо!

Неоновий захід

7. Неонові мазки

Якщо суцільне неонове покриття для тебе надто помітне і викликає, почни з яскравих кольорових мазків. Вони дуже ефектні на нейтральній основі. Крім того, такі абстрактні дизайни нігтів завжди є унікальними.

Неонові мазки