Неоновий манікюр (50 фото) – модні та красиві ідеї дизайну нігтів

Неоновий манікюр (50 фото): модні та красиві ідеї

Цього літа неоновий манікюр стрімко вривається у тренди і не поспішає здавати позиції. Яскраві кислотні кольори чудово створюють настрій, адже це головне! Лови 25 різних ідей та дизайнів, актуальних!

1. Рожевий неоновий манікюр

Яскравий ляльковий рожевий кілька сезонів поспіль поступався першістю запорошеним, брудним і молочним відтінкам. І ось він знову на гребені хвилі, тож ні в чому собі не відмовляй!

Рожевий неоновий манікюр
Рожевий неоновий манікюр

2. Жовтий неоновий манікюр

Жовті неонові відтінки настільки яскраві, що, здається, світяться у темряві! Втім, багато хто з них справді на це здатний, правда не в темряві, а в ультрафіолетовому освітленні.

Жовтий неоновий манікюр
Жовтий неоновий манікюр

3. Блакитний неоновий манікюр

Неоновий блакитний – колір літнього неба та морської води десь там у розпал довгоочікуваної відпустки. А ще це, мабуть, найспокійніший з неонових відтінків.

Блакитний неоновий манікюр

4. Зелений неоновий манікюр

Зелені лаки стали настільки популярними влітку року, що ти просто зобов’язана хоча б раз їх спробувати! Тим більше соковиті трав’янисті та салатові відтінки такі гарні в сонячні дні.

Зелений неоновий манікюр
Зелений неоновий манікюр

5. Помаранчевий неоновий манікюр

І останній з основних неонових відтінків у палітрі – яскравий насичений помаранчевий. По-справжньому літній колір, який піднімає настрій одним своїм виглядом.

Помаранчевий неоновий манікюр

6. Неоновий захід сонця

Західний манікюр традиційно робиться в жовтих, оранжевих, рожевих та фіолетових тонах. А з неоновими відтінками він виглядає ще яскравіше, експресивніше, але водночас гармонійніше. Адже всі ми знаємо, як чудово західне небо!

Неоновий захід

7. Неонові мазки

Якщо суцільне неонове покриття для тебе надто помітне і викликає, почни з яскравих кольорових мазків. Вони дуже ефектні на нейтральній основі. Крім того, такі абстрактні дизайни нігтів завжди є унікальними.

Неонові мазки

8. Матовий неоновий манікюр

На перший погляд здається, що неон – це блискучий глянець. Але побачиш, з матовим топом він виглядає ще оригінальніше, а іноді і яскравіше. Ось такий ефект незвичного!

Матовий неоновий манікюр
Матовий неоновий манікюр

9.Неоновий французький манікюр

Зізнайся, адже ти вже напевно пробувала кольоровий френч, який не виходить із трендів уже більше року? Пропонуємо піти далі та спробувати його неонову варіацію!


Неоновий французький манікюр

10. Неонові пігменти

Пігменти відрізняються від звичайних лаків за своєю сутністю та специфікою застосування. Це сипкий порошок або рідкі краплі, залежно від конкретного різновиду. Вони хороші для абстрактних візерунків та розлучень.

Неонові пігменти

11. Різнокольоровий неоновий манікюр

Бують дні, коли хочеться ще більше яскравості та епатажу. Саме на цей випадок пропонуємо поєднувати одразу кілька неонових відтінків! Тим більше, як і пастель, вони добре гармонують між собою за рахунок однієї температури та інтенсивності.

Різнобарвний неоновий манікюр

12. Абстрактний манікюр

Абстрактні візерунки у такому яскравому виконанні грають новими фарбами у прямому та переносному сенсах. Такий дизайн нігтів доповнять точки, смужки, стемпінг та наклейки.

Абстрактний манікюр
Абстрактний манікюр

13. Контрастний манікюр у неонових кольорах

Мабуть, найсміливіший варіант у нашій добірці ідей. Поєднуй рожевий із салатовим, жовтий із фіолетовим, помаранчевий із блакитним – і ні в чому собі не відмовляй!

Контрастний манікюр у неонових кольорах
Контрастний манікюр у неонових кольорах

14. Мови полум’я

Зовсім недавно було б складно повірити, що цей патерн з мовами полум’я знову повернеться в наше життя. І ось він знову актуальний, особливо у дизайнах манікюру!

Мови полум'я

15. Неоновий стемпінг-манікюр

Лаконічний стемпінг у чорному чи білому кольорі робить неоновий манікюр ще більш виразним. А крім того, це найпростіший спосіб створити якийсь елемент, що об’єднує, для складних дизайнів.

Неоновий стемпінг-манікюр

16. Неоновий манікюр зі стразами

І ще одна пропозиція для зухвалих та сміливих модниць! Тут головне не перестаратися, щоб стильна еклектика не перетворилася на перевантажений несмак.

Неоновий манікюр зі стразами
Неоновий манікюр зі стразами

17. Неоновий градієнтний манікюр

Ми вже говорили про градієнти, коли йшлося про західний манікюр. Але насправді завдяки аерографу колірні переходи можуть бути будь-якими. Більше того – різної складності й у різних напрямках.

Неоновий градієнтний манікюр
Неоновий градієнтний манікюр

18. Неоновий манікюр, що світиться

А це беззаперечний переможець серед любительок клубів та вечірок! За своєю природою кислотні кольори здатні світитися в ультрафіолеті.До речі, ти зможеш переконатися в цьому ще під час процедури на етапі сушіння під лампою!

19. Неоновий манікюр із малюнками

Головні зірки цього сезону – квіти та фрукти. Малюнки від руки займають час, але виглядають дуже креативно. Крім того, другого такого точно ні в кого не буде!

Неоновий манікюр з малюнками
Неоновий манікюр з малюнками

20. Неоновий манікюр із чорним

Чорні акценти, на зразок смуг чи павутинки, здатні трохи приглушити та збалансувати неоновий манікюр. Водночас, вони створюють виразний контраст – просто два в одному.

Неоновий манікюр із чорним

21. Нюдовий манікюр із неоновими акцентами

Стильно та свіжо виглядає нюдовий манікюр з окремими неоновими смугами, розлученнями або акцентними нігтями. За бажання можна вписатися навіть у нестрогий робочий дрескод!

Нюдовий манікюр з неоновими акцентами

22. Негативний простір

Ця ідея досить близька до попередньої. Суть негативного простору полягає в тому, що частина нігтя не покривається навіть бежевим лаком. І за рахунок контрасту з підкресленою натуральністю яскраві акценти виглядають ще оригінальніше.

Негативний простір
Негативний простір

23. Геометричний неоновий манікюр

Неоновий манікюр важко поєднувати зі складними дизайнами, щоб не отримати надто перевантаженого результату. А ось мінімалістична геометрія зовсім не завдає клопоту!

Геометричний неоновий манікюр

24. Неоновий манікюр на короткі нігті

Існує старий стереотип, що надто яскраве покриття підходить тільки для довгих нігтів. Але глянь сама, наскільки це далеко від реальності!

Неоновий манікюр на короткі нігті
Неоновий манікюр на короткі нігті

25. Неоновий манікюр на довгі нігті

Головна перевага довгих нігтів у цьому випадку – наявність простору для уяви, у буквальному значенні. Тож не бійся втілювати в життя найсміливіші художні ідеї!

Неоновий манікюр на довгі нігті
Неоновий манікюр на довгі нігті