Модні жіночі футболки – головні тренди та новинки (50 фото)

Модні жіночі футболки: головні тренди та новинки (50 фото)

Неважливо, наскільки сильно та радикально змінюються актуальні тренди та силуети. Футболки завжди залишаться в базовому гардеробі, адже зручнішу річ складно придумати. Тому сьогодні ми хочемо розповісти тобі про наймодніші жіночі футболки!

1. Футболки оверсайз

Гігантські безрозмірні футболки й досі на піку популярності. Вибирай класичні або пастельні відтінки з мінімальним декором. Наприклад, з маленькою вишивкою чи спокійним принтом.

Футболки оверсайз
Футболки оверсайз

2. Кроп-топи

Укорочені футболки до талії та вище чудово поєднуються з джинсами, шортами та спідницями на високій посадці. Здається, що ці дві речі були просто створені одна для одної. У році зверніть увагу на прямий крій та на моделі, зав’язані на талії вузлом.

Кроп-топи
Кроп-топи

3. Білі жіночі футболки

Найменший тренд виглядає дуже свіжо і виразно на тлі великої кількості декору і кольорів. Лаконічні білі футболки гарні у міських луках та у розслабленому діловому стилі. А ще це найкращий варіант для спекотного літа!

Білі жіночі футболки

4. Футболки із модними принтами

Цього року актуальна яскрава та різнобарвна абстракція. Можеш вибирати квіткові та геометричні принти, а якщо хочеться чогось веселіше – мультяшні малюнки. Доречними будуть великі логотипи брендів, футболки з назвами улюблених груп та фільмів, і все те, що раніше вважалося винятково підлітковою розвагою.

Футболки з модними принтами
Футболки з модними принтами

5. Об’ємний декор

Якщо хочеться чогось ще яскравішого та експресивнішого, ніж принти – вибирай вишивку, аплікації, каміння, стрази, нашивки, значки, заклепки та інший об’ємний декор.Особливо хороші у такому вигляді футболки у стилі панк або гранж – з потертостями, рваними краями та навіть дірками.

Об'ємний декор