Модні стрижки без чубчика – красиві ідеї (50 фото)

Модні стрижки без чубчика: красиві ідеї (50 фото)

Чолки знову в моді, але далеко не всі жінки готові до них повертатися. Комусь незручно, а хтось вважає, що не йде. Якщо ти поки не плануєш такі експерименти, пропонуємо тобі наймодніші стрижки без чубчика!

Стрижки без чубчика на коротке волосся

Насправді практично будь-яку коротку стрижку можна зробити без чубчика, бо грань дуже тонка. Особливо, коли йдеться про ультракороткі варіанти. Розглянемо кілька прикладів!

Їжачок

Жіночий їжачок – легкий, недбалий та бунтарський. Довгий час його носили лише спортсменки, представниці субкультур та епатажні медійні особи. Але за останні роки короткі стрижки стали настільки популярними, що їжачком вже нікого не здивувати. Тим більше, що його тепер теж роблять дуже креативним.

Їжачок
Їжачок

Піксі

Саме стрижка піксі розпочала повальну моду на короткі жіночі зачіски. І ось року існують десятки її варіантів на всі випадки життя.Більш плавні та ніжні, недбалі та хаотичні, та які завгодно.

Піксі

Андеркат

Жіночий андеркат без чубчика обов’язково вимагає укладання, як і чоловічий. Тут тобі знадобляться гелі, муси та пінки. Пасма зачісуються назад або вбік, а віскі та потилицю поголені.

Андеркат
Андеркат

Боб

Короткий боб без чубчика передбачає, що волосся потрібно відразу розвести на всі боки. Це красиво окреслює та підкреслює обличчя. А ще поекспериментуй із розташуванням проділу, бо асиметрія дуже освіжає цю стрижку.

Боб
Боб

Гарсон

Гарсон – одна стрижка, яку раніше нехитро назвали «під хлопчика». До року вона обросла своїми рисами. Від піксі стрижка відрізняється короткою потилицею і менш рваним краєм.

Гарсон