Модні купальники – головні тренди та нові моделі (50 фото)

Модні купальники: головні тренди та нові моделі (50 фото)

Наближається пляжний сезон, а разом з ним і проблема вибору модного купальника. Якщо раніше було лише кілька варіантів, то зараз їхня кількість обчислюється в десятках, якщо не в сотнях. У цій добірці ми постаралися зібрати найактуальніші новинки та головні тренди року!

1. Роздільний купальник із високою талією

Закономірне продовження тренду на штани та білизну з високою посадкою. Такі купальники чудово підкреслюють форми і однаково хороші за будь-яких параметрів. А якщо ти хочеш трохи приховати живіт – найкращий варіант неможливо знайти.

Роздільний купальник з високою талією
Роздільний купальник з високою талією

2. Купальник у спортивному стилі

Мінімалістичні купальники у дусі спортивної білизни будуть на всіх пляжах світу. Цікаво виглядають моделі із низом, зробленим у вигляді коротких шортиків на шнурку.А простий топ зверху дуже практичний, якщо ти віддаєш перевагу активному відпочинку, любиш басейн, гірки або пляжний волейбол.

Купальник у спортивному стилі

3. Купальник-бандо

Бандо – це форма ліфа купальника, яка цього сезону надпопулярна. Під бандо стилізують сукні та блузки, так що вже говорити про купальників. При цьому більш актуальні мінімалістичні моделі, без вираженого пушапа, складного декору та надто яскравих принтів.

Купальник-бандо
Купальник-бандо

4. Купальник із вирізами

Оригінальні вирізи – один із найяскравіших трендів року. Вони можуть бути на боках, на животі, під грудьми – будь-якими. Найчастіше це цілісні купальники, так що не турбуйся, що він сповзатиме. Щоправда, не забувай користуватися сонцезахисним кремом, бо засмага в такому купальнику буде відповідна.

Купальник з вирізами
Купальник із вирізами

5. Купальник із шнурівкою

Моделі зі шнурівкою виглядають дуже незвичайно та елегантно. А якщо це цілісний купальник, достатньо надіти шорти чи спідницю, щоб отримати з нього витончений топ. Головне – правильно підібрати матеріал та розмір, щоб модель ідеально сиділа по фігурі, ніде не стовбичилася і не сповзала.

Купальник зі шнурівкою