Модні блузки, фото, новинки

Давайте спробуємо розібратися, якими будуть модні блузки 2017 році, завдяки фото, які ви знайдете нижче в статті, можна буде наочно уявити і “приміряти” на себе новий образ.

Гардероб прогресивної дівчата не зобов’язаний включати в себе сотні різних речей, чимала частина яких надівається 1 раз і зовсім не піддається комбінування з чим-небудь.

Зараз найбільш розумні модниці впевнені, що бездоганний гардероб – це якийсь обмежений набір базисних речей, які готові, комбинируясь разом і розбавляючи декором і аксесуарами, творити новітні образи щодня.

І однією з цих базисних речей в жіночому гардеробі вважається блуза. При цьому стилісти переконують, що блузок, принаймні, повинно бути дві: білосніжна або пастельного тону для офісної роботи і колоритна нарядна блузка на вихід. Така блуза зовсім недавно стала новинкою в модних тенденціях.

Щоб йти в ногу з часом, розглянемо, які які блузки зараз в моді.

Модні блузки

Не втрачає актуальності перейшла з чоловічого гардеробу традиційна, хоча сексапільна жіноча блузка-сорочка. Модель, крім того, застібається на гудзики, доповнено серйозним комірцем-стійкою і нагрудними кишенями у вигляді декору.

Рукав таких сорочок більшою мірою довгий і в міру вільний. Загалом, блузка-сорочка 2017 року має лаконічний дизайн і мінімальна кількість прикрашають частин. Ця блузка дуже йде для офісного стилю одягу.

Як ви, напевно, розумієте, просвітчаста одяг – це один з основних трендів сезону, і блузи не вибилися із звичних рамок. Цей варіант підійде відважним і розкутим дамам, які знають, що вони сексуальні й нерозважливо чарівні, не побоюються це продемонструвати.

Під таку зухвалу блузу можна надіти прекрасне модельне нижню білизну, але можна, хто б міг подумати, нічого не одягати.

Схожі моделі мають незалежний крій, що застібаються на ґудзики або зроблені, як цілісне полотно. Рукав такий блузки або довгий, або закороткий, хоча неодмінно вільний, ну а в деяких випадках і ширяючий. На жіночій красі шийки акцентує увагу прекрасний комір-стійка або досить безстрашний V-подібний або круглий виріз.