Італійський розмір взуття. Порівняльна таблиця розмірів жіночого, чоловічого, дитячого взуття

Як правило, взуття з Італії володіє високою якістю, відрізняється елегантністю, але й коштує недешево. Тому цілком виправдане бажання заощадити і придбати вподобані туфлі, босоніжки або чоботи в інтернеті, тобто без можливості їх приміряти.

Щоб, купуючи італійське взуття в інтернет-магазині не помилитися з розміром — уточніть свій розмір і скористайтеся порівняльною таблицею для його перекладу в італійський

І нерідко, судячи з відгуків, куплена пара хороша у всьому, крім одного – вона трохи не потрапляє в розмір. Це дуже прикро, якщо доводиться повернути покупку, і дуже неприємно, якщо носити її все-таки можна, але без легкості і комфорту.

У чому відмінність італійського розміру взуття

Італійське взуття різноманітна і по дизайну, і по функціональності. Залежно від цього її розмір може практично відповідати, а може відрізнятися приблизно на 1 одиницю.

У більшості випадків італійська взуття тяжіє до маломерности. Тобто, для людини з 39  розміром, краще взяти італійський 40

Великі розміри чоловічого взуття можуть відрізнятися на кілька одиниць – для 40 підійде італійський 42, а для 44 – італійський 47.

На жаль, чіткої закономірності немає. Цьому багато в чому сприяє те, що взуттєве виробництво в Італії має солідну історію і традиції. З кількох тисяч процвітаючих сучасних фірм деякі існують більше 100 років.

На жаль, єдиного стандарту не існує, тому при покупці взуття без примірки імовірна помилка у визначенні розміру

Такі марки орієнтовані на власні стандарти і розміри, перевірені багаторічним досвідом і спираються на унікальні дані з анатомії та антропометрії. Ці стандарти часто відрізняються.