Метелиста гортензія – сорти з фото та назвами (каталог)

Вітилиста гортензія: сорти з фото та назвами

Рідкісна квітка здатна так само яскраво і ефектно прикрасити ділянку, як хуртовина гортензія. Її пишні суцвіття привертають увагу здалеку, а зблизька зачаровують своєю красою. Рослина легко переносить холодний клімат і чудово почувається у наших садах. Найчастіше зустрічаються білі, рожеві та червоні квіти. Саме про сорти хуртовинної гортензії з фото та назвами ми сьогодні розповімо докладніше!

1. Грандіфлора

Найпопулярніший сорт, який люблять за об’ємні пірамідальні суцвіття до 30 см за розміром. Білі пелюстки з часом рожевіють, а ближче до осені набувають зеленувато-червоного відтінку.

Грандифлора - Сорти хуртовини гортензії

2. Флорібунда

Гортензія Флорібунда – не найросла, але дуже рясно квітуча. Засібні суцвіття пофарбовані в ніжний кремовий відтінок, але поступово квіти рожевіють.

Флорибунда - Сорта мітельчастої гортензії

3. Медікал Кендл

У Меджикал Кендл пишні суцвіття і така ж густа крона з довгим зубчастим листям. Кремові квітки в тіні трохи зеленіють, а до закінчення цвітіння традиційно змінюють відтінок на рожевий, хоч серединка частіше так і залишається зеленою.

Меджікал Кендл - Сорта волотистої гортензії

4. Брюссельс Лейс

Цей сорт виглядає дуже ажурним та декоративним за рахунок характерної форми квіток. Ще одна особливість Брюссельс Лейс – бурі, майже бордові пагони.

Брюссельс Лейс - Сорти волотистої гортензії

5. Бобо

Карликова хуртовина гортензія неодноразово визнана одним із найкращих сортів. Її навіть можна вирощувати в контейнерах на терасі, але потрібна півтінь. Пелюстки Бобо блідого жовтого відтінку, але теж рожевіють з часом.

Бобо - Сорти волотистої гортензії

6. Пінки Вінки

Уже десять років цей сорт впевнено утримується у топі найкращих серед досвідчених садівників. У нього не тільки красиві квіти, а й дуже акуратна форма кущика, а ще – оригінальний пурпуровий відтінок листя восени.

Пінки Вінки - Сорти волотистої гортензії