20 кращих сортів томатів, стійких до спеки та посухи – фото та назви

20 кращих сортів томатів, стійких до спеки та посухи

Помідори – не найпримхливіша овочева культура, але й їм потрібні відповідні умови. Сьогодні хочемо поділитися з тобою найкращими сортами томатів, стійких до спеки та посухи – з фото та назвами. Вони чудово підійдуть для південних та сухих регіонів!

1. Алькасар

Потужна коренева система робить ці томати невибагливими, міцними та стійкими до будь-яких несприятливих умов. У міру дозрівання плодів стебло не стоншується і не ламається. У помідорів чудовий товарний вигляд, вони всі дуже рівні та акуратні, приблизно по 150 г.

Алькасар

2. Аделіна

Низькорослий ранній сорт помідорів дає симпатичні та ароматні яйцеподібні плоди по 80-100 г. Це універсальний варіант для промислового вирощування, у тому числі під заготівлі.

Аделіна

3. Портленд

Цей сорт виростає приблизно до 1,5 м і дає щедрий урожай із гарних круглих томатів до 110 г вагою.Вони чудово підходять для салатів та цільноплідної консервації, тому що не тріскаються.

Портленд

4. П’єтра Росса

Французький гібрид цінується за тонкий десертний смак, завдяки чому його можна використовувати для будь-яких кулінарних вишукувань. У ньому багато цукру та ледь уловима приємна кислинка.

П'єтра Росса

5. Вавілон

Порівняно молодий гібрид стійкий не тільки до посухи та спеки, але й до шкідників, включаючи нематоду. Красиві червоні помідори виростають до 180 г. Ступінь зрілості можна визначити зеленою плямою на шкірці, яка зникає з часом.

Вавілон

6. Дипломат

Середньостиглий високоврожайний сорт томатів потребує опори та формування. Він дає щільні округлі плоди вагою до 130 г, придатні для консервації та салатів. Дипломат стійкий не тільки до спеки, але й недостатнього освітлення.

Дипломат