Мелірування на темне волосся – техніки, кольори та модні ідеї (50 фото)

Мелірування на темне волосся: техніки, кольори та модні ідеї (50 фото)

Сучасні багатошарові фарбування вже давно витісняють однотонну класику. Вони різноманітніші, а виглядають цікавіше і живіше. Сьогодні хочемо поділитися з тобою модними ідеями мелірування на темне волосся!

1.Мелірування на довге темне волосся

Кілька контрастних пасм на довгому волоссі чудово освіжають образ і стрижку. Це відмінний варіант, якщо хочеться різноманітності, але фарбуватися повністю ти не хочеш або не наважуєшся.

Мелірування на довге темне волосся

2. Приховане мелірування

Дуже цікавий прийом, коли фарбуються лише окремі тонкі пасма зверху. В такому випадку достатньо зарахувати проділ на інший бік або правильно зібрати волосся, і мелірування взагалі не буде видно. Підійде тим, хто любить змінювати образ під настрій.

Приховане мелірування

3.Мелірування в кілька кольорів

У році мода дозволяє одягати все найкраще одразу, і це стосується навіть трендового фарбування. Така техніка складна у виконанні, але результат напрочуд хороший. На одній базі поєднується одразу кілька близьких відтінків.

Мелірування в кілька кольорів

4. Контрастне мелірування

Раніше вже були популярні освітлені, практично білі пасма на темному волоссі. Але тоді якість фарби та доступні техніки ще не дозволяли зробити це справді акуратно. Але року це більше не проблема!

Контрастне мелірування

5. Венеціанське мелірування

Так називається техніка, спочатку створена для темного волосся спекотних італійок. Пасма фарбуються по всій довжині, але при цьому вони можуть бути різної товщини. Обов’язково використовується близький відтінок.

Венеціанське мелірування

6. Мелірування на коротке темне волосся

У такий спосіб можна надати візуальний об’єм коротким стрижкам. Зазвичай це тонке часткове фарбування невеликих пасм. До речі, мелірування відростає плавно і непомітно.

Мелірування на коротке темне волосся