Мелірування на русяве волосся – модні ідеї, кольори та техніки (50 фото)

Мелірування на русяве волосся: модні ідеї, кольори та техніки (50 фото)

Власниці русявого волосся часто переживають, що його рідний колір занадто нудний і непоказний. Але можна подивитися на це з іншого боку – це чудова нейтральна база для експериментів та креативних фарбувань. Тримай модні ідеї та техніки мелірування!

1. Класичне мелірування

Це базова техніка, коли пасма середньої товщини поверхнево забарвлюються у суміжні до рідного відтінки. Хороший варіант, якщо ти не готова до радикальних експериментів і хочеш просто освіжити образ. Головне уникнути надто різких та контрастних переходів, тому тони підбираються під твою базу.

Класичне мелірування

2. Зворотне мелірування

Щаслива та делікатна техніка у особливо актуальна, адже у тренді турбота про комфорт та здоров’я, а вже потім естетика. Секрет у цьому, що не потрібно знебарвлювати пасма. Навпаки, вони забарвлюються у темніший відтінок. Добре підійде для світло-русявого волосся!

Зворотне мелірування

3. Холодне мелірування на русяве волосся

Власниці холодного відтінку волосся можуть сміливо вибирати ті найкрасивіші платинові, сріблясті та сірі відтінки. Виходить дуже ефектний та благородний результат.

Холодне мелірування на русяве волосся

4. Венеціанське мелірування

Це ще одна класична техніка для створення ніжного, природного та плавного переходу. При правильному виконанні здається, що волосся просто трохи вигоріло. Виходить дуже натуральний результат, і важко повірити, що там була рука майстра. Для русого волосся використовуються і світлі, і темні відтінки. Іноді цей метод ще називають французьким.

Венеціанське мелірування

5. Рудий та червоний

Якщо хочеться додати образу кокетства та грайливості, сміливо вибирай мідні, руді та червоні відтінки для мелірування. Але це підійде швидше дівчатам з теплим рідним відтінком, тому що на холодному русі високий ризик отримати не зовсім той результат, якого хотілося.

Рудий та червоний