Матовий манікюр (60 фото) – модні новинки та тенденції в дизайні нігтів

Матовий манікюр: модні новинки та тенденції (60 фото)

Особливості матових топів – їхній гарний приглушений ефект і бархатиста фактура. Відколи вони з’явилися, вони стабільно залишаються фаворитами модниць у всьому світі. Ділимося яскравими та актуальними ідеями матового манікюру!

1. Матовий нюдовий манікюр

Матовий нюд – гідна альтернатива класичному глянцю, коли хочеться різноманітності. Він виглядає дуже спокійно та нейтрально. А якщо підібрати відтінок, нігті здаються взагалі голими.

Матовий нюдовий манікюр
Матовий нюдовий манікюр

2. Матовий сірий манікюр

Сірий – беззастережний тренд . Але в манікюрі його хочеться якось розбавити та урізноманітнити. Матовий топ – один із безпрограшних способів зробити це красиво.

Матовий сірий манікюр

3. Матовий чорний манікюр

Чорний матовий манікюр дуже стильний, ефектний та виразний. Він виглядає благородніше і стриманіше, порівняно з глянцем.

Матовий чорний манікюр
Матовий чорний манікюр

4. Матовий червоний манікюр

Коли хочеться трохи приглушити насичений червоний – знову допоможе матовий топ. Такий дизайн можна сміливо доповнити парою-трійкою бежевих нігтів.

Матовий червоний манікюр
Матовий червоний манікюр

5. Матовий жовтий манікюр

Другий колір року – жовтий, але сам він занадто яскравий. Але, як і у випадку з червоним, матовий топ робить його більш складним, незвичайним та благородним. Прийом працює навіть із пастельними, гірчичними та лимонними відтінками!

Матовий жовтий манікюр

6. Матовий темний манікюр

Зелений, синій, фіолетовий, бордовий і навіть коричневий – усі вони у твоєму розпорядженні у. Зовні таке покриття нагадує справжні шматочки оксамиту.

Матовий темний манікюр
Матовий темний манікюр

7. Матовий світлий манікюр

Про матовий світлий манікюр хотілося б поговорити окремо. Його краса очевидна і без нас, але май на увазі: його доведеться регулярно чистити міцелярною водою. По можливості намагайся не чіпати нічого фарбуючого голими руками.

Матовий світлий манікюр