Манікюр на короткі нігті в школу, осінь (50 фото) – красиві ідеї дизайну нігтів

Манікюр на короткі нігті до школи, осінь: красиві ідеї (50 фото)

Якщо хочеться покрасуватися у школі найкрасивішим манікюром – найдоречніше зробити його на короткі нігті. Так навіть найсуворіші вчителі не висловлюватимуть невдоволення. До того ж це набагато зручніше та банально безпечніше. А класних ідей анітрохи не менше, і ми вже зібрали найкращі з них на осінь року!

1. М’який квадрат на короткі нігті

М’який квадрат – мабуть, найкраща форма для шкільного манікюру. Він спокійний, нейтральний, довговічний у носінні і не так часто ламається, як чіткий квадрат.

М'який квадрат на короткі нігті
М'який квадрат на короткі нігті

2. Овальна форма

Овальна форма робить короткі нігті ще більш витонченими і витонченими. Це хороший вибір, якщо ти хочеш візуально подовжити пальці, але не відрощувати непрактичний довгий мигдаль.

Овальна форма
Овальна форма

3. Нюдовий манікюр з акцентом

Найкращий варіант для школи, особливо при строгому дрес-коді – нейтральний і спокійний нюд. Але навіть його можна зробити набагато креативнішим – достатньо залишити хоча б один акцентний ніготь чи деталь.

Нюдовий манікюр з акцентом

4. Контрастні візерунки на короткі нігті

В ідеалі шкільний манікюр не повинен бути надто помітним і зухвалим. Тому яскраві контрастні плями можуть бути не надто доречними, а ось витончені деталі додадуть у манікюр родзинку.

Контрастні візерунки на короткі нігті

5. Блискітки в прозорій базі

Гліттери завоювали серця модниць різного віку. Плюс у тому, що на коротких нігтях вони виглядають легше якраз для уроків. Радимо звернути увагу на прозорі лаки з не надто щільними блискітками.

Блискучі в прозорій базі
Блискучі в прозорій базі

6. Монохромний манікюр

Осінні колірні експерименти знайшли своє відображення у монохромному манікюрі. З одного боку, можна сміливо пофарбувати нігті у різні відтінки. З іншого боку – всі вони відрізняються максимум на пару тонів, так що загальна картина виглядає цілком стримано.

Монохромний манікюр
Монохромний манікюр