Макіяж для зелених очей – покрокові уроки (60 фото)

Макіяж для зелених очей: покрокові уроки (60 фото)

Повні таємниць зелені очі століттями вважалися чаклунськими. Їх побоювалися, але водночас вони приваблювали своєю красою та виразністю. Та про що можна говорити, коли зелений – головний колір природи, що оточує нас, варто вийти надвір. Але навіть такий яскравий відтінок заграє новими фарбами, якщо підкреслити його правильним макіяжем для зелених очей!

Чим відрізняється макіяж для зелених очей?

Зелений відтінок очей дуже багатогранний і може змінюватися від коричневого до трав’янистого, залежно від освітлення. Тому їх потрібно обережно підкреслити і найчастіше для цього використовуються теплі кольори. Окрім бежевих та коричневих підійдуть болотяні, бордові, руді червоні та золоті відтінки.

З чистим сірим варто бути обережнішим, а ось курний сірий підтон в інших кольорах дуже доречний. Рекомендуємо також уникати синіх відтінків, тому що вони часто роблять зелені очі невиразними. З тієї ж причини акуратно використовуй і холодний фіолетовий!

Чим відрізняється макіяж для зелених очей

Помилки макіяжу для зелених очей

Зелені очі дуже складно зіпсувати, але невдалий макіяж навіть може виставити їх не в кращому світлі. Щоб цього не сталося, рекомендуємо ознайомитися з найпоширенішими помилками.

Зелені тіні

По-перше, не можна підбирати тіні тон у тон до очей, тому що результат буде бляклим та змазаним. По-друге, мінливим зеленим райдужкам майже ніколи не йдуть однотонні матові тіні трав’янистих відтінків. Зверніть увагу на сатиновий фініш, шиммер, металік або мерехтливі частки.

Зелені тіні - Помилки макіяжу для зелених очей

Надмірний контраст

Чим яскравіші очі – тим гірше на них виглядає надто контрастний макіяж. Він дуже обтяжує погляд, візуально зменшує очі і додає віку, так що плавні переходи і розтушовка – твої найкращі друзі!

Надмірний контраст - Помилки макіяжу на зелені очі