Лінії на долоні. Значення на правій руці, що означають лінії на долоні лівої руки. Розшифровка по хіромантії

Щодня ми випробовуємо емоції, виконуємо різні дії – все це відбивається на руках, поступово складаючись в порядок ліній, пагорбів або кілець.

Розшифровка цих знаків надасть їх власникові чимало корисної інформації і відкриє таємниці, про яких він, може бути, і не здогадувався.

Головні лінії на долоні людини

Осягнути ази хіромантії під силу кожному, суть її полягає у вмінні визначити тип знака і розуміти його значення.

Лінії на долоні: значення на правій руці, що означають лінії на долоні лівої руки детально розглянуто в цій статті.

Всього виділяють декілька видів ліній на руках, 6 з яких – найголовніші. Інші відносяться до вторинних.

Головна лінія Що означають лінії на долоні правої руки Що означають лінії на долоні лівої руки Лінія Життя Якість життя в майбутньому Потенціал, отриманий від народження Лінія Здоров’я Вказує на можливі проблеми зі здоров’ям Стан здоров’я від природи Лінія Розуму Інтелектуальні досягнення Потенціал, переданий у спадок Лінія Серця Емоційний стан людини Основні риси його характеру Лінія Сонця Шлях до успіху Сильні сторони особистості Лінія Долі Результат прийнятих рішень Події, які відбудуться природним шляхом

Активна і неактивна долоню

Перше, з чого слід починати аналіз розташування головних ліній.

Проте їх значення може нести різну інформацію, все залежить від того, як саме розташовані лінії на долоні: значення на правій руці часто відрізняється від розшифровки рис лівої.

При читанні знаків лівої руки можна дізнатися, що людині визначено від природи, побачити його спадковість.

Лінії на правій говорять про події, які стануть результатом прийнятих рішень, фактично, до них людини приведуть його усвідомлені дії в житті.

Хіроманти називають долоні «активної» і «неактивної», перший випадок – це зазвичай права рука, якщо людина правша або ліва, якщо лівша.

Є ще один спосіб визначити руки – просто попросити у людини показати долоню. У більшості випадків кожен інтуїтивно подає саме активну.

Визначення знака Життя

Саме вагоме значення має риса Життя, яка перетинає долоню і виходить між великим і вказівним пальцями, огинає пагорб великого пальця і закінчується біля зап’ястя.

У деяких людей вона може зовсім відсутніми, це означає, що людина перебуває в пошуку себе, свого призначення в житті. З тих же причин ця лінія може періодично з’являтися і зникати.

Чітка і виражена лінія позначає стабільність, цілеспрямованість, говорить про те, що людина ставить собі певні завдання в житті і намагається їм наслідувати, реалізує свій потенціал.

Розриви припускають різкі зміни у життя, при цьому є велика різниця, на який саме руці вона переривається.

При читанні значень на лівій руці можна дізнатися, що людині визначено від природи, побачити його спадковість. Лінії на правій долоні говорять про події, які стануть результатом прийнятих рішень.

Якщо лінія Життя являє собою пунктир або переривається на правій руці – це означає, що людина сам стане ініціаторів змін, а якщо на лівій (неактивної) долоні – всі події будуть відбуватися само собою.

Іноді можна помітити невеликі відгалуження – ці знаки вказують на важливі події. Поганими вони будуть гарними можна дізнатися по їх напрямку – вгору або вниз.

Розвилка у результату риси Життя означає потяг до далеких подорожей, пригод, яскравих вражень.

Важливо і саме місце розташування лінії, енергійних і твердих особистостей вона бере свій початок ближче до вказівного пальця і широко огинає пагорб. Зрушення до великого пальця навпаки говорить про слабкий характер, про вираженої схильності до страху, невпевненості.

Також хіроманти кажуть, що по довжині лінії Життя можна приблизно визначити, в якому віці відбудуться ті чи інші події. Для цього всю її довжину слід розділити на 12 частин, кожна з яких дорівнює 7 рокам. Однак, такі розрахунки досить умовні.

Лінія Здоров’я

Про стані здоров’я протягом усього життя можна судити по лінії Здоров’я (значення на правій руці, що означає ця лінія на долоні лівої руки описано нижче). Зазвичай вона являє собою кілька відрізків, які можуть нашаровуватися один на одного або утворювати розриви.

Знак починається з пагорба Меркурія, який знаходиться біля основи мізинця, і закінчується посередині долоні біля зап’ястя.

Самим негативним фактором є її торкання лінії Життя, це говорить про те, що захворювання справлять певний вплив на долю людини.

У багатьох людей ця лінія відсутня, або має тільки початок і кінець – це добрий знак, значить у людини відмінне здоров’я, причому це поширюється на всі галузі: фізичне, емоційне, психічне.

Коли лінія проходить через всю долоню, не торкаючись інших знаків, це також свідчить про відсутність серйозних захворювань.

Якщо фрагменти лінії нашаровуються один на одного, це говорить про успішну боротьбу з якимись хворобами, переривання указує, що захворювання періодично відступати.

У цьому випадку розумно проявити особливу увагу до свого стану, відповідально підходити до лікування і дотримуватися рекомендацій лікарів.

Про що говорить Лінія Розуму

Лінія Розуму або Голови починаються з однієї точки з лінією Життя або поруч, і перетинає долоню по горизонталі.

Цей знак визначає розумові здібності та інтелектуальні досягнення людини. Щоб зробити правильні висновки, необхідно порівняти обидві руки. Розшифровуючи лінії на долоні, значення на правій руці буде характеризувати досягнення людини, її інтелектуальне зростання.

Якщо на лівій риса менш виражена, ніж на іншій, значить, людина ефективно реалізовує свій природний потенціал, в тому випадку, коли чіткість і довжина однакові – є про що задуматися.

Таке розташування вказує, що розумові здібності, дані від народження, не розвиваються. У молодому віці це може бути виправдано і зрозуміло, але для дорослої людини це привід змінити свій спосіб життя і постаратися домогтися більшого.

Існує помилкова думка, що глибока і чітка лінія Розуму завжди говорить про бездоганних інтелектуальних можливостях. Насправді це не завжди так, виражений знак характеризує людину, дуже відданого своїй справі, можливо, професіонала в якій-небудь галузі.

Основні розшифровки:

 • Коротка лінія – розумової праці людина воліє фізичний.
 • Довга через всю долоню – ознака логічного розуму, схильність до аналітики.
 • Зигзагоподібна або у формі хвилі – йому складно сконцентруватися на одній справі, він часто зосереджуєте увагу з одного об’єкта на інший.
 • Якщо лінія зведена до низу – людина надто наївний і довірливий.
 • Початок риси не збігається з лінією Життя – шукач, мандрівник, аматор изведывать, вивчати нове.
 • Про доленосні, важливих рішеннях вказують штрихи і хрести на лінії.
 • Значення лінії Серця

  Лінія Серця дає розшифровку емоційно-психологічної складової людини. Її початок йде від ребра долоні, під мізинцем і може доходити до вказівного або безіменного пальця.

  При ворожінні хіроманти приділяють увагу тому, як лінія закінчується:

 • Між середнім і вказівним пальцями – характерно для легенів в спілкуванні людей. Зазвичай це повноцінні екстраверти – позитивні і веселі люди. Природно, ці особи привертають увагу оточуючих, викликають інтерес протилежної статі. Однак, якщо значення лінії на долоні лівої і правої руки різні, це говорить про те, що людина свідомо змінив свої звички.
 • У підстави середнього пальця – перед вами егоїстична особистість, яка дбати лише про свої почуття. Люди з таким характером привабливі, але швидко стомлюють партнера, ігноруючи його емоційні потреби.
 • Ближче до вказівного – притаманне максималістам, вони віддають все, намагаються оцінювати кожну ситуацію об’єктивно. З ними комфортно проводити час, вони уважні до близьких і не сприймають відносин «наполовину».
 • В області мізинця або безіменного пальця – це неемоційний людина, яка тримає всі свої почуття під контролем.
 • Нескладно зрозуміти, що означають лінії на долоні лівої руки – ці риси характеру передані людині у спадок, проте в його силах змінитися. За активної можна читати майбутнє, причому слід проводити комплексний аналіз за різними знаками.

  Іноді відмова змінити свій характер призводить до негативних наслідків, наприклад, людина може втратити роботу або сім’ю, якщо від природи він егоїстичний і не хоче нічого міняти.

  Лінія Сонця

  Лінія Сонця нечасто відображається на долонях рук, якщо ж вона проглядається, то зазвичай тягнеться від середини передпліччя або долоні і доходить до безіменного пальця.

  Знак допоможе визначити, яким чином той чи інший людина може досягти успіху і щастя в житті. Тонку натуру, яка цінує і любить творчість, видає коротка лінія. Ці люди розбираються в мистецтві, музиці.

  Спілкування з такою людиною приємне і легке – такі особистості вміють висловлювати свої думки і охоче діляться ними з оточуючими.

  лінії на долоні лівої руки – ці риси характеру передані людині у спадок, проте в його силах змінитися.

  Лінія у формі хвилі теж говорить про схильності до творчості, проте така людина піддається песимістичним настроям, страху, хвилювань. Негативні емоції явно заважають йому досягати поставлених цілей або задаватися певною метою.

  Цікавий той факт, що означають лінії на долоні лівої руки – вони вказують на сильні сторони характеру, дані йому від народження. Риси правої долоні допомагають визначити, в якій області людина може досягти успіху в сьогоденні і майбутньому.

  Розшифровка лінії Долі

  Лінія Долі проходить вертикально або з невеликим відхиленням від середини зап’ястя.

  Читають знак знизу:

 • Рівна вертикальна риса говорить про успіх у всіх починаннях, блискучій кар’єрі і самореалізації.
 • Якщо лінія виражена слабо, значить, людина незадоволений тим станом справ, який має. Можливо, це стосується кар’єри, особистому житті або інших важливих сфер.
 • Позначки у вигляді штрихів або хрестів говорять про частій зміні напряму професійної діяльності.
 • Коли риса бере початок там, де починається лінія Життя, це свідчить про життєві труднощі у ранні роки життя.
 • Читаючи лінії на долоні, значення на правій руці (або активним) відкриє події, які відбудуться в майбутньому. Всі вони стануть природним результатом прийняття тих чи інших рішень, тому людині варто приділити межах особливу увагу.

  По лівій руці можна судити про те, що буде відбуватися за волею долі, якщо піддатися її течією.

  Другорядні лінії на руках

  Лінії вторинного значення зустрічаються не у всіх. Розшифровуючи знаки спільно з основними рисами можна скласти більш повну та інформативну Карту Життя (так хіроманти називають весь процес читання по руках).

  Наприклад, лінія Багатства, яка утворює трикутник, розташувавшись між рисами Долі і Розуму.

  Якщо вона чітка і рівна, це свідчить про стабільному фінансовому становищі, а в поєднанні з вираженою лінією Долі можна припустити, що людина придбає багатство завдяки успішній кар’єрі.

  Однак причиною добробуту може стати шлюб, отримання спадщини або вдалий збіг обставин, наприклад – лотерея. Більше ясності в читання привнесуть інші лінії, на яких будуть відповідні позначки.

  Є ще одна другорядна лінія – лінія Ангела-Хранителя. Цей знак говорить про удачу, таким людям везе в будь-яких ситуаціях, а негаразди обходять їх стороною.

  Відмітка на руці розташована паралельно з лінією життя, але зміщена ближче до великого пальця, розташувавшись на його пагорбі. Вона може бути виражена або ледь помітною, але сам факт її присутності — добрий знак.

  Коли лінія Ангела-Хранителя знаходиться на неактивній долоні – це означає що людині при народженні і на все життя дано заступництво, якщо лінія на правій руці, то з часом вона може зникнути.

  Це означає, що захист від невдач надана долею на час і її слід використовувати з розумом.

  Романтичні стосунки і шлюб – читаємо по руках

  Лінія шлюбу – горизонтальна риска під мізинцем, до речі, їх може бути кілька. Чіткі, глибокі знаки вказують на заміжжя або одруження, слабкі – на романтичні стосунки.

  Якщо знак переривається – це свідчить про розлучення або тимчасовому розриві відносин, подвійні лінії говорять про відносини з двома партнерами одночасно.

  Про розлуку судять по наявності розвилок, причиною тому може бути довге відрядження або збіг обставин.

  Вертикальні рисочки від цієї лінії вказують, скільки у людини буде дітей. Причому на лівій (або неактивній) руці можна дізнатися, що визначено долею, а на правій – яке рішення прийме людина. Тому число і розташування знаків на різних долонях відрізняється.

  Повну інформацію про долю можна отримати лише після аналізу різних ліній, часто різні риси говорять про одне і те ж, або навпаки, суперечать один одному.

  Є ще одна лінія, пов’язана з сімейними відносинами – риса розлучення. Вона окільцьовує підстава хворого пальця. Відсутність такої говорить про міцної сімейного життя або про її відсутність.

  Повну інформацію про долю можна отримати лише після аналізу різних ліній, часто різні риси говорять про одне і те ж, або навпаки, суперечать один одному.

  Тут варто звернути увагу на інші знаки, наприклад на лінію шлюбу. Причому аналіз потрібно проводити по обох долонях, не завжди, те, що визначено, трапляється в житті, часом круті рішення допомагають уникнути прикрих помилок.

  На результати розшифровки не можна покладатися на 100%, Карту Долі слід сприймати як рекомендації, поради, настанови. Хіромантія не відноситься до списку затверджених наук, проте це вчення будувалося дуже довго.

  Десятиліттями люди збирали та аналізували інформацію, створювали певну статистику, тому її не можна розглядати як якесь ворожіння. Таким чином, у неї є всі підстави для застосування на практиці.

  Про що говорять лінії на долоні:

  Значення на правій руці, що означають лінії на долоні лівої руки: