Лінії на долоні. Значення на правій руці, що означають лінії на долоні лівої руки. Розшифровка по хіромантії

Щодня ми випробовуємо емоції, виконуємо різні дії – все це відбивається на руках, поступово складаючись в порядок ліній, пагорбів або кілець.

Розшифровка цих знаків надасть їх власникові чимало корисної інформації і відкриє таємниці, про яких він, може бути, і не здогадувався.

Головні лінії на долоні людини

Осягнути ази хіромантії під силу кожному, суть її полягає у вмінні визначити тип знака і розуміти його значення.

Лінії на долоні: значення на правій руці, що означають лінії на долоні лівої руки детально розглянуто в цій статті.

Всього виділяють декілька видів ліній на руках, 6 з яких – найголовніші. Інші відносяться до вторинних.

Головна лінія Що означають лінії на долоні правої руки Що означають лінії на долоні лівої руки Лінія Життя Якість життя в майбутньому Потенціал, отриманий від народження Лінія Здоров’я Вказує на можливі проблеми зі здоров’ям Стан здоров’я від природи Лінія Розуму Інтелектуальні досягнення Потенціал, переданий у спадок Лінія Серця Емоційний стан людини Основні риси його характеру Лінія Сонця Шлях до успіху Сильні сторони особистості Лінія Долі Результат прийнятих рішень Події, які відбудуться природним шляхом

Активна і неактивна долоню

Перше, з чого слід починати аналіз розташування головних ліній.

Проте їх значення може нести різну інформацію, все залежить від того, як саме розташовані лінії на долоні: значення на правій руці часто відрізняється від розшифровки рис лівої.

При читанні знаків лівої руки можна дізнатися, що людині визначено від природи, побачити його спадковість.

Лінії на правій говорять про події, які стануть результатом прийнятих рішень, фактично, до них людини приведуть його усвідомлені дії в житті.

Хіроманти називають долоні «активної» і «неактивної», перший випадок – це зазвичай права рука, якщо людина правша або ліва, якщо лівша.

Є ще один спосіб визначити руки – просто попросити у людини показати долоню. У більшості випадків кожен інтуїтивно подає саме активну.