Квіти дзвіночки (50 фото) – види, догляд та посадка у відкритому ґрунті

Квіти дзвіночки (50 фото): види, догляд та посадка у відкритому грунті

Ну хто не знає ніжні та романтичні квіти дзвіночки? Їх дуже легко відрізнити за формою бутонів та суцвіть, тому що назва говорить сама за себе. Дзвіночки можна зустріти в дикій природі, але й у саду вони будуть чудовою прикрасою ділянки!

Загальна інформація

Дзвіночки – це трав’яниста рослина, представлена ​​кількома сотнями видів. Найчастіше вони зустрічаються на луках, у степу та у скелястій місцевості. Крім того, є лісові та пустельні сорти.

Ніжні дзвонові квітки бувають одиночними, але частіше зібрані в хуртовинні або кистевидні суцвіття. Після них утворюються коробочки з насінням. Стебла покривають акуратне тонке листя, розташоване по черзі.

Загальна інформація

Види дзвіночків

Серед численних різновидів дзвіночків ми вибрали ті з них, які найчастіше вирощують у саду. В основному це білі, сині та фіолетові сорти!

Один із найпопулярніших видів по всій Європі, причому і в саду, і в природному середовищі.Квіти на довгих квітконіжках утворюють великі пухкі суцвіття-мітелки.

Розкидистий дзвіночок

Скучений дзвіночок

Многолітник висотою до 60 см з довгим ланцетним листям і непомітним м’яким ворсом. Квітки на коротких квітконіжках зібрані у щільні верхівкові суцвіття.

Скучений дзвіночок

Широклистий дзвіночок

Дуже високий крупноквітковий вид з пагонами до 1,5 м і бутонами до 7 см завдовжки. Їх ще легко впізнати загостреними пелюстками з відігнутим назовні кінчиком.

Широклистий дзвіночок

Болонський дзвіночок

Ця категорія складається із середньорослих і високих сортів до 1,2 м у висоту. Стебла з широким листям дуже слабо гілкуються. Квітки діаметром до 2 см утворюють верхівкову кисть.

Болонський дзвіночок