Купальники з високими плавками-трусами. Модні фасони, як підібрати по фігурі

З наближенням пляжного сезону знову стає актуальним питання про вибір купальника. На перший погляд здається, що вибрати і купити купальник досить просто.

Проте, якщо підходити до питання серйозно, вибирати зручну і якісну річ, модну в нинішньому сезоні, виявляється вибрати стоїть купальник не так то просто.

Перше, що необхідно зробити — визначитися з фасоном, адже купальний комплект повинен не тільки відповідати модним тенденціям і ідеально виглядати на фігурі, а ще по можливості приховувати її недоліки і підкреслювати індивідуальність представниці прекрасної статі.

Фасони купальників із завищеною талією

Завдяки останнім показів мод весняно-літнього сезону нинішнього року, на піку популярності купальники із завищеною талією, або просто кажучи, з високими плавками-трусами.

В колекціях багатьох дизайнерів, стильове та кольорове оформлення таких жіночих купальників перегукується з ретро-стилем початку 20 століття.

Але якщо на старих фотографіях пляжні наряди демонструють дівчата досить значних форм, то сучасні дизайнери, надихнувшись цими образами, пропонують широкий спектр фасонів, здатний задовольнити вишуканий смак будь-якої модниці, не залежно від віку і комплекції.

Пляжні ансамблі із завищеною лінією плавок представлені в останніх колекціях світових кутюр’є.

Ці предмети жіночого літнього гардеробу в залежності від різновиду деяких деталей можна підрозділити на трендові моделі.

Бандо

Купальник–бандо отримав назву від форми ліфа, який має вигляд пов’язки або стрічки.

Такий верх без бретелей віддають перевагу жінки, які не бажають мати на шкірі білі смуги після засмаги в зоні спини і декольте.

Але не всім бандо підійде, так як даний фасон візуально укорочує фігуру.

Вибираючи його, слід звернути увагу на підбір трусів. Плавки з завищеною талією виявляться як не можна до речі.

Особливо популярною стала похідна модель такого купальника–бандіні: високі трусики і досить широка верхня частина, яка доходить майже до талії, швидше нагадуючи топ.