Красива жіноча фігура очима чоловіків. Ідеальні форми грудей, талії і стегон

У гонитві за красивою зовнішністю більшість жінок ставлять на перше місце фігуру. Для цього прекрасна половина людства жертвує багатьом, щоб бути схожою на красунь з обкладинок модних журналів: застосовує дієти, займається спортом та інше. Але чи варті ці зусилля нагороди в очах чоловіків?

Думка чоловіків: жіноча фігура повинна бути симетричною

І яку фігуру вони вважають привабливою, розглядаючи фото знаменитих красунь? На це питання сьогодні можуть відповісти вчені з різних країн світу, які неодноразово проводили соціологічні опитування щодо самої привабливою жіночої зовнішності.

Яка вона «гарна жіноча фігура очима чоловіків» — ви дізнаєтеся з нашої статті!

Виявляється, красива жіноча фігура очима чоловіків – це зовсім не горезвісні розміри 90-60-90, як вважають багато жінок. Але частка правди тут все ж є.

Наскільки багато різних людей, настільки ж багато і думок щодо ідеальної зовнішності. Раніше, в різний час були в моді пампушки чи дуже худі дівчата. Зараз же основним ідеалом жіночої фігури можна назвати симетричні пропорції, а розміри грудей, талії і стегон не так важливі.

Є любителі, як худеньких, так і повних жінок:

 • Дуже худенькі повинні мати округлі пропорції, щоб привертати увагу до своєї фігури. Краще, якщо груди і стегна будуть приблизно одного розміру, а талія менше. Така фігура відмінно підходить дівчатам невисокого зросту. Чоловікам подобається такий тип зовнішності у зв’язку з тим, що можна відчути себе джентльменом, захищаючи і піклуючись про неї.
 • Дами з пишними формами так само привертають увагу чоловіків. Їх частіше вибирають для серйозних стосунків. За твердженням психологів, такий тип зовнішності більше подобається чоловікам низького соціального статусу або тим, у кого мама таких же форм. Але варто зауважити, що повнота повинна бути помірною – обвислий живіт і боки не фарбують нікого. Якщо дивитися очима чоловіка, то красивою можна назвати повну жіночу фігуру в тому випадку, якщо талія буде приблизно 70 відсотків від стегон, а груди такого ж обсягу.
 • Самою ідеальною зовнішністю володіють жінки спортивної статури. Підтягнутий живіт і стегна, середнього розміру груди і трохи накачані м’язи рук і ніг роблять володарку прекрасної статі найбільш бажаною в очах чоловіка. Але тут потрібно не перестаратися з накачуванням м’язів, оскільки занадто помітні біцепси роблять фігуру менш жіночною, що вкрай не подобається чоловікам.
 • Фігура «пісочний годинник» – ідеальне тіло на думку чоловіків

  Хоч смаки у всіх різні, але в одному думці більшість чоловіків згодні – мужоподібна фігура з великими плечима і вузькими стегнами мало приваблива. Самою ідеальною фігурою прийнято вважати «пісочний годинник». У цього типу жінок талія значно менше стегон і грудей.

  Пов’язаний такий вибір з тим, що у чоловіків на підсвідомому рівні закладено природою вибирати собі здорову і плодовитую пару. А вузька талія і широкі стегна якраз і викликають уявлення про готовність жінки до продовження роду.

  Цікавий факт! Ученими з’ясовано, що жінки з гитарообразной фігурою мають велику кількість естрогену, який сприяє зачаття і виношування дітей. Саме цей статевий гормон і формує жіноче тіло, роблячи стегна ширше, ніж талія.

  Тому красива жіноча фігура, якщо дивитися очима більшості чоловіків, повинна бути у формі пісочного годинника, свідчачи про те, що жінка зможе виносити і народити здорову дитину.

  Фігура «90-60-90» – ідеальне тіло для ловеласів

  Не так давно еталоном краси вважалися пропорції 90-60-90. Саме до цих параметрами прагнуло більшість красунь. Але, як виявилося, такі обсяги найчастіше привертають чоловіків, не готових до тривалих відносин. Якщо говорити про партнерку для продовження роду, то основний критерій, який виділяють чоловіки, це тонка талія і широкі стегна.

  А сантиметри тут не головне. Але чоловік, у якого на першому місці тільки модні атрибути привабливості, шукає собі саму ідеальну, найкрасивішу, найстрункішу. Такий партнер завжди буде змінювати, шукаючи на боці більш модну та гламурну красуню.

  Прямокутна фігура – ідеальне тіло для чоловіків-лідерів

  А от гарна жіноча фігура очима чоловіків-лідерів – це прямокутна, без округлостей і апетитних вигинів. Така жінка демонструє сильний характер і здатність постояти за себе, тому для неї найкращою парою може бути тільки сильний чоловік з лідерськими якостями.

  Але і «мамині синочки» зі слабким характером, які готові жити «під каблуком», теж тягнутися до жінок з фігурою «прямокутник», оскільки хочуть бути під чиїмось керівництвом.

  Зверніть увагу! У жінок з прямокутної фігурою переважають чоловічі гормони андрогени, які направляють жирові відкладення в області талії, прибираючи їх з стегон. Такі гомони підвищують стресостійкість і витривалість, що робить жіночий характер «сталевим».

  Якою повинна бути жіноча груди

  Часто в модних журналах і на телеекранах можна бачити моделей з великим розміром грудей. Багато дами намагаються всіляко збільшити груди, вважаючи, що чоловікам такий тип більше подобатися. Але варто знати, що красуні модельної зовнішності більше до вподоби підліткам або чоловікам.

  І притягають їх такі леді лише завдяки можливості самоствердитися, показати оточуючим свою значимість.

  Жіночу фігуру з великими грудьми далеко не всі вважають красивою. В очах більшості чоловіків найбільш прийнятним розміром вважається другий чи третій. А до пишногрудих дамам вони проявляють скоріше проста цікавість, але одружуватися на таких жінок не хочуть.

  На худеньких і тендітних дівчат груди великого розміру виглядає швидше вульгарно, ніж красиво. Тому не варто псувати своє тіло силіконом, оскільки це може призвести до погіршення здоров’я, а бажаного результату досягти не вдасться.

  Талія і стегна: які ідеальні параметри для чоловіків

  Чоловіки, при погляді на жінку, відразу ж звертають увагу на стегна і талію. Ця зона, на думку більшості представників сильної статі, найпривабливіша.

  Але що ж насправді так приковує їх погляди? Вченими було з’ясовано, що на інтуїтивному рівні чоловіки таким способом оцінюють свою потенційну партнерку – варто з нею знайомитися, зайнята вона вже іншим претендентом на її руку і серце, здорова, та інше.

  А дізнатися це можна саме по талії, стегон і їх співвідношенню:

  • тонка талія показує чоловікові, що жінка не вагітна, а значить, не зайнята;
  • підтягнуті, округлі стегна говорять про хороше здоров’я самки і можливості народити здорове потомство;
  • різниця між талією і стегнами покаже характер жінки і її здатність виносити і вигодувати дитину.

  Який би повноти не була дама, оптимальний індекс між талією і стегнами не повинен перевищувати 0,7. Тобто обсяг талії повинен бути лише 70% від обсягу стегон. Такі параметри будуть привертати увагу незалежно від повноти, росту і маси тіла жінки (в межах розумного, звичайно).

  Цікавий факт! Чоловікам не потрібно ходити з сантиметром, щоб побачити привабливе співвідношення талії і стегон. Їм достатньо подивитися на жінку протягом 10 секунд, і сама інтуїція підкаже їм правильні параметри жіночого тіла, при яких сміливо можна приймати подальше рішення по продовженню роду.

  Довгі ноги – еталон жіночої краси

  Незаперечним фактом є підвищений інтерес практично всіх чоловіків до довгоногим жінкам. Незалежно від зростання і ваги, ноги в жінки обов’язково повинні бути довгими.

  Таку примху можна пояснити тим, що короткі ноги свідчать про дитячому віці, тобто ще непідготовленість жінки до продовження роду. А в період статевого дозрівання жіночі ноги починають збільшуватися, і це інтуїтивно дозволяє чоловікам зрозуміти, що дівчина готова до дітородіння.

  Так що довгі ноги і симетрична фігура жінки – це зовсім не примха зніженого і примхливого чоловіки, а цілком практичний вибір в реалізації плану з виробництва потомства.

  Який розмір одягу повинна мати жінка на думку чоловіків

  Якщо жінки думають, що їм необхідно худнути до 40-го розміру одягу (або XXS за міжнародними стандартами), то це глибока помилка. Численні дослідження показали, що чоловіки більше віддають перевагу бачити своїх обраниць в 46-му розмірі одягу, ніж у самому маленькому.

  Наприклад, британська телеведуча і актриса Келлі Брук має досить значний бюст, і худенькою її назвати важко, але її фігура стала ідеалом для більшості чоловіків.

  Для порівняння, щоб зрозуміти наскільки вважається гарною худенька жінка, можна подивитися таблицю співвідношення набраних позитивних голосів до параметрів фігур різних знаменитостей.

  Красива струнка фігура жінок очима чоловіків

  Знамениті моделі Співвідношення талії і стегон (см) Набрано позитивних голосів Кейт Мосс 56/86 1% Кіра Найтлі 61/85 6% Жизель Бундхен 61/86 8%

  Як видно, занадто маленький розмір жіночого одягу не популярний у представників сильної статі і набирає вкрай мало голосів симпатії.

  Але і до дуже повним дівчатам чоловіки також ставляться з зневагою, і не будуть у захваті, якщо їхня обраниця різко стане набирати зайві кілограми. Особливо велика кількість несхвалення було почуто на адресу дівчат, які стрімко погладшав на три і більше розміру одягу.

  Відносно спокійно відреагували чоловіки при наборі ваги партнерки на 1-2 розміри. І думки розділилися практично навпіл, якби їх обраниця поправилася на 2-3 розміру.

  Так що красива жіноча фігура очима чоловіків – це однозначно не анорексична модель і не безформна пампушка, а фігуриста жінка з округлими пропорційними формами і тонкою талією.

  Опитування німецькими соціологами чоловіків щодо ідеальної жіночої фігури показав дуже цікаві результати. Виявляється, чоловічий ідеал змінюється в залежності від соціального становища в країні.

  У воєнний час або в разі виникнення фінансової кризи погляди чоловіків звернені на пишні форми, а в мирний час – на худеньких жінок. Так що не варто дуже переживати із-за зайвих 2-3 кг набраної ваги, головне, щоб фігурка була пружною, а тіло здоровим. Для цього потрібно вести здоровий спосіб життя, віддавати перевагу натуральним продуктам і займатися спортом.

  Красива жіноча фігура очима чоловіків у цьому корисному відео:

  Жіноча краса очима чоловіків в різні часи: