Красива жіноча фігура очима чоловіків. Ідеальні форми грудей, талії і стегон

У гонитві за красивою зовнішністю більшість жінок ставлять на перше місце фігуру. Для цього прекрасна половина людства жертвує багатьом, щоб бути схожою на красунь з обкладинок модних журналів: застосовує дієти, займається спортом та інше. Але чи варті ці зусилля нагороди в очах чоловіків?

Думка чоловіків: жіноча фігура повинна бути симетричною

І яку фігуру вони вважають привабливою, розглядаючи фото знаменитих красунь? На це питання сьогодні можуть відповісти вчені з різних країн світу, які неодноразово проводили соціологічні опитування щодо самої привабливою жіночої зовнішності.

Яка вона «гарна жіноча фігура очима чоловіків» — ви дізнаєтеся з нашої статті!

Виявляється, красива жіноча фігура очима чоловіків – це зовсім не горезвісні розміри 90-60-90, як вважають багато жінок. Але частка правди тут все ж є.

Наскільки багато різних людей, настільки ж багато і думок щодо ідеальної зовнішності. Раніше, в різний час були в моді пампушки чи дуже худі дівчата. Зараз же основним ідеалом жіночої фігури можна назвати симетричні пропорції, а розміри грудей, талії і стегон не так важливі.

Є любителі, як худеньких, так і повних жінок:

  • Дуже худенькі повинні мати округлі пропорції, щоб привертати увагу до своєї фігури. Краще, якщо груди і стегна будуть приблизно одного розміру, а талія менше. Така фігура відмінно підходить дівчатам невисокого зросту. Чоловікам подобається такий тип зовнішності у зв’язку з тим, що можна відчути себе джентльменом, захищаючи і піклуючись про неї.
  • Дами з пишними формами так само привертають увагу чоловіків. Їх частіше вибирають для серйозних стосунків. За твердженням психологів, такий тип зовнішності більше подобається чоловікам низького соціального статусу або тим, у кого мама таких же форм. Але варто зауважити, що повнота повинна бути помірною – обвислий живіт і боки не фарбують нікого. Якщо дивитися очима чоловіка, то красивою можна назвати повну жіночу фігуру в тому випадку, якщо талія буде приблизно 70 відсотків від стегон, а груди такого ж обсягу.
  • Самою ідеальною зовнішністю володіють жінки спортивної статури. Підтягнутий живіт і стегна, середнього розміру груди і трохи накачані м’язи рук і ніг роблять володарку прекрасної статі найбільш бажаною в очах чоловіка. Але тут потрібно не перестаратися з накачуванням м’язів, оскільки занадто помітні біцепси роблять фігуру менш жіночною, що вкрай не подобається чоловікам.