Кращі сорти томатів для теплиць – фото, назви та описи (каталог)

Найкращі сорти томатів для теплиць: фото, назви та описи ( каталог)

На перший погляд, вирощувати овочі у теплицях набагато простіше, адже є стабільні умови. І це справді так, але потрібно правильно підібрати сорт. Тому ми підготували великий каталог кращих сортів томатів для теплиць із фото, назвами та описами!

Сорти томатів для теплиць із полікарбонату

Якщо на ділянці є стаціонарна полікарбонатна теплиця – то можна вирощувати навіть найкапризніші сорти помідорів.

Євпатор

Порівняно молодий гібрид цінують за високу врожайність – до 40 кг із 1 квадрата. А ще він стійкий до нематоди, мозаїки та більшості інших хвороб, але дуже світлолюбний.

Євпатор - Сорти томатів для теплиць з полікарбонату

Диво землі

Новачки рідко знайомі з цим сортом, а ось досвідчені городники від нього в захваті. Тут поєднується висока врожайність, відмінний смак, стійкість до зберігання та транспортування, і повна несхильність до розтріскування.

Диво землі - Сорти томатів для теплиць з полікарбонату

Буденівка

Вітчизняний сорт дозріває приблизно за 110 днів після висадки насіння. У нього чудові великі плоди незвичайної серцеподібної форми, які вживають у свіжому вигляді.

Буденівка - Сорти томатів для теплиць з полікарбонату

Бобкат

Голландський гібрид чудово почувається в полікарбонатній теплиці, і в таких умовах може зростати навіть на Півночі. Він стійкий до посухи, хвороб і дає стабільний урожай, але відноситься до пізньостиглих сортів.

Бобкат - Сорти томатів для теплиць з полікарбонату

Благовіст

Ще один дуже врожайний тепличний гібрид, який дає до 17 кг з 1 квадрата. Це високий і невибагливий сорт томатів, який люблять і вирощують ще з середини 90-х.

Благовіст - Сорти томатів для теплиць з полікарбонату

Сорти томатів для парників та плівкових теплиць

Парники та плівкові теплиці хороші для сезонного використання, тому що потім їх можна повністю прибрати. У таких умовах чудово ростуть такі сорти.