Короткі зачіски для жінок після 50 – красиві ідеї (фото)

Короткі стрижки для жінок після 50 років (фото)

Хочеш виглядати красиво та стильно, але при цьому не витрачати тонну часу на укладання та догляд за волоссям? Короткі стрижки для жінок після 50 вигадані якраз для таких випадків. Тим більше, що серед них є як кокетливі, трохи зухвалі, так і елегантні варіанти. Про те, кому вони підходять і в чому їх особливості, ми розповімо далі!

1. Піксі

Піксі створює легкий ефект грайливості, задерикуватої химерності. Ця стрижка особливо добре виглядає на жінок з овальним типом обличчя та худорлявою статурою. Проте, володарки спортивних форм або фігури «пісочний годинник» теж можуть її собі дозволити.

Піксі - Короткі стрижки для жінок після 50
Піксі - Короткі стрижки для жінок після 50

2.Гарсон

Відмінна риса стрижки гарсон – розпатлане довге волосся на маківці. А ось пасма на потилиці – навпаки, залишають короткими та пригладжують до шиї. Незважаючи на свою легку недбалість, гарсон відмінно підходить тим, хто віддає перевагу діловому стилю. Однак її краще не носити жінкам із квадратною формою обличчя.

Гарсон - Короткі стрижки для жінок після 50
Гарсон - Короткі стрижки для жінок після 50

3. Паж

Ця стрижка чітко обрамляє контур обличчя та обов’язково укладається локонами всередину, створюючи плавні лінії. Жінкам після 50 років вона допомагає зробити незграбні риси візуально м’якшими. Для пажа обов’язково наявність чубчика із закругленими кінцями, тому що без неї зачіска сильно збільшуватиме чоло.

Паж - Короткі стрижки для жінок після 50
Паж - Короткі стрижки для жінок після 50

4. Гаврош

Ще один чудовий варіант для жінок, які люблять стильну недбалість. Гаврош обов’язково включає вихори на маківці і рвані кінчики. Найчастіше модниці вважають за краще залишати пасма на потилиці довгими, створюючи ефект «рибячого хвоста». Проте трапляються винятки, коли жінки вирішують залишити цю частину стрижки короткою.

Гаврош - Короткі стрижки для жінок після 50
Гаврош - Короткі стрижки для жінок після 50