Календар своїми руками: ідеї, як зробити настільний або відривний календар

Майстер-клас для створення унікального календаря своїми руками. Оригінальний дизайн, незвичайні ідеї, фото, а також проста інструкція з описом.

З початку винаходу календаря цей предмет користується незмінною увагою. Найчастіше календарі купують як подарунки перед Новим роком і вручають рідним та колегам.

На сьогоднішній день людство винайшло безліч самих різних видів календарів. Це і настільні перекидні, відривні і настінні. Звичайно, зараз багато що змінилося, і все частіше люди використовують календарі, вбудовані в годинники, мобільні телефони, комп’ютери.

І все-таки традиційні численники залишаються однією з найбільш необхідних речей. При цьому симпатичні і незвичайні предмети можна зробити своїми руками.

Матеріали

З чого можна зробити календар? Так практично з усього, що знайдеться вдома. Найчастіше вони являють собою паперовий варіант. Але замість традиційної паперу можна використовувати картон, комп’ютерні диски або тканина.

Ідеї як зробити календар відрізняються великою різноманітністю, до того ж завжди можна придумати що-небудь своє.

Основне правило

Всі інструкції як правильно робити календарі рекомендують насамперед знайти готовий календар на наступний рік і створювати власне творіння, спираючись на нього. Це допоможе уникнути помилок у числах і датах.

– Виготовлення домашнього календаря стане захоплюючим заходом для всієї родини, особливо сподобається ця ідея діткам. А кращі варіанти можна піднести як незвичайних сюрпризів або поставити на робочому столі.

Комп’ютерний календар

найпростіший календар можна зробити за допомогою сучасної техніки. Досить знайти в інтернеті календар, там же знайти симпатичну рамку, скласти все це в один малюнок. І роздрукувати.

Щоб зробити календар ще привабливішим і унікальніше, можна додати фотографії з особами домашніх або самими улюбленими моментами сімейного життя.

Нижче календаря можна написати все пам’ятні дати. Це допоможе одержувачу календаря швидше збагнути, коли, кого і з чим потрібно привітати.