Дизайн нігтів (60 фото) – модні тенденції та красиві ідеї манікюру

Дизайн нігтів: модні тенденції (60 фото)

Спеціально для тебе ми зібрали головні тренди у дизайні нігтів. У цій добірці ти знайдеш цікаві інструменти, прийоми та поєднання. Сміливо користуйся ними протягом року, адже експерименти залишаються актуальними!

1. Нюдовий дизайн нігтів

Цього року секрет стриманих класичних манікюрів – мінімалістичні та витончені деталі. Це може бути пара точок, кілька наклейок, тонкі смуги, поодинокі блискітки або непомітні малюнки. Відмінно підходить стемпінг та тонкі смужки.

Нюдовий дизайн нігтів
Нюдовий дизайн нігтів

2. Яскравий дизайн нігтів

Головний яскравий колір року – жовтий. Зверніть увагу на насичені неонові пігменти та легку розпливчасту акварель. Можна навіть поєднувати кілька кольорів, але залиши їм якусь деталь, що об’єднує: бежеву підкладку, контрастний візерунок зверху або певне розташування мазків.

Яскравий дизайн нігтів
Яскравий дизайн нігтів

3. Світлий дизайн нігтів

Основними відтінками найближчого року будуть молочний, світло-сірий та попелясті пастельні тони. Вони добре поєднуються з фольгою, блискітками, перлинним втиранням і мармуровими розлученнями.

Світлий дизайн нігтів

4. Темний дизайн нігтів

Окрім класичного чорного, зверніть увагу на глибокі зелені, сині та фіолетові відтінки. Дуже популярний темно-сірий, майже графітовий. Для різноманітності поєднуй їх із матовим топом.

Темний дизайн нігтів
Темний дизайн нігтів

5. Контрастний дизайн нігтів

Манікюр із контрастами залишається у трендах. Кілька контрастних відтінків можна поєднувати навіть на одному нігті – з малюнками, стемпінгом, градієнтом чи креативним френчем.

Контрастний дизайн нігтів
Контрастний дизайн нігтів

6. Дизайн нігтів з втиранням

Втирок так багато, і кожна дає свій цікавий ефект. Перлинні, дзеркальні, хамелеони, металіки – усі вони у твоєму розпорядженні!

Дизайн нігтів з втиранням
Дизайн нігтів з втиранням

7. Манікюр зі стемпінгом

Стемпінг року використовується дуже по-різному. Основні тренди – мінімалістичні акценти, тваринні принти, суцільні об’єднуючі візерунки та абстракції з багатьох дрібних деталей.

Манікюр зі стемпінгом

8. Дизайн нігтів із каміфубуками

Різнокольорові конфетті використовують замість акцентів або як основний елемент дизайну. Ними навіть можна викласти нігтьову пластину або зробити розтяжку. Дуже красиво виглядають переливчасті напівпрозорі каміфубуки.

Дизайн нігтів з каміфубуками
Дизайн нігтів з каміфубуками

9. Дизайн нігтів із блискітками

Шіммер, дрібні блискітки, великий гліттер, блискуча розтяжка – ні в чому не відмовляй. Навіть бази та топи за останній рік почали масово робити одразу з блискітками. Особливо хороші складні металеві відтінки та різнокольорові голографіки.

Дизайн нігтів з блискітками
Дизайн нігтів з блискітками

10. Місячний манікюр

Це дуже цікавий прийом, коли лунка знизу зафарбовується в інший колір, залишається бежевим або навіть зовсім без додаткового кольору. По суті це зворотний френч. Крім гарного дизайну, його перевага ще в тому, що він непомітно відростає.

Місячний манікюр

11. Дизайн нігтів із фольгою

Фольга ідеально підходить і для спокійних нюдових, і для блискучих контрастних манікюрів. Крім металевих відтінків вона може бути будь-яких кольорів.Її блиск стриманіший, ніж у гліттера. У році актуальні матові та абстрактні дизайни з фольгою.

Дизайн нігтів з фольгою
Дизайн нігтів з фольгою

12. Дизайн нігтів з пластівцями

Металізовані пластівці нагадують подрібнені шматочки фольги або велике втирання. З ними дуже цікаво працювати, а ще вони завжди гарно переливаються та змінюють колір.

Дизайн нігтів з пластівцями

13. Дизайн нігтів із сухоцвітами

Прозорі гелі із сухоцвітами почали з’являтися кілька років тому, і відтоді постійно утримуються у трендах. Особливо вони хороші для весняних та осінніх манікюрів.

Дизайн нігтів із сухоцвітами

14. Манікюр із омбре або градієнтом

Омбре було в моді приблизно півтора роки тому, а потім хвиля ажіотажу спала. Але у 2020-2021 у тренди стрімко увірвалися складні комбіновані дизайни з градієнтами за допомогою аерографа.

Манікюр з омбре або градієнтом
Манікюр з омбре або градієнтом

15. Об’ємний дизайн нігтів

Об’ємний манікюр не дуже зручний, але завжди дуже цікавий. Це стрази, тонкі ланцюжки, імітація заклепок, перлини та намистини. Сюди ж можна віднести незвичайні текстурні покриття, подібні до піску, в’язки або крапель води.

Об'ємний дизайн нігтів
Об'ємний дизайн нігтів

16. Дизайн нігтів із тваринними принтами

Тварини принти повернулися в моду з початком року Бика. Причому крім традиційного леопарду та зебри, актуальні й незвичайніші варіанти – корова, далматинець, зміїна шкіра.

Дизайн нігтів з тваринами принтами

17. Матовий дизайн нігтів

Матовий топ – це завжди нові враження. Його можна нанести буквально на будь-яке покриття і отримати зовсім новий результат.Особливо цікаво виглядає у поєднанніз блискітками та фольгою.

Матовий дизайн нігтів
Матовий дизайн нігтів

18. Французький манікюр

Френч все ще тяжіє до експериментів. Нові форми, гострі лінії замість округлої арки, різні кольори та навіть кілька відтінків одночасно. Любительки класики теж можуть спробувати щось новеньке!

Французький манікюр
Французький манікюр

19. Дизайн нігтів з обведенням

Це дуже оригінальний та ефектний прийом, коли контур нігтьової пластини обводиться іншим кольором – найчастіше чорним. Для основи зазвичай використовуються світліші або навіть нюдові відтінки. Виходить ефект дорогоцінного каменю в обрамленні!

Дизайн нігтів з обведенням

20.Дизайн на овальні нігті

На овальну форму дуже красиво виглядають дизайни з такими ж округлими лініями. Крапки, перепелині яйця, круглі наклейки, стрази, конфетті. Цікаво виглядає павутинка та розтяжка блискітками.

Дизайн на овальні нігті

21. Дизайн на мигдалеподібні нігті

Миндаль дуже універсальний у тому, що стосується дизайну. Малюнки, контрастне обведення, геометрія, мазки, смужки, омбре та розтяжка – все це теж у твоєму розпорядженні. Навіть просте однотонне покриття виглядає ефектно та яскраво.

Дизайн на мигдалеподібні нігті

22. Дизайн на квадратні нігті

Геометрія та абстракція – найкращі друзі квадратної форми. Якщо хочеш візуально подовжити нігтьове ложе, вибирай дизайни з витягнутими вертикальними лініями.

Дизайн на квадратні нігті

23. Дизайн на довгі нігті

На довгих нігтях дивовижно виглядає манікюр, який передбачає плавні переходи. Це градієнти, омбре та всілякі розтяжки іншим кольором або блискітками. До речі, градієнт може бути не лише вертикальним, а й горизонтальним.

Дизайн на довгі нігті
Дизайн на довгі нігті

24. Дизайн на короткі нігті

На коротких нігтях стильно виглядають нюдові манікюри з лаконічним дизайном. А з яскравих рішень – хаотичні абстракції зі стемпінгом та наклейками. Головні кольори, жовтий і сірий, теж чудово підійдуть!

Дизайн на короткі нігті
Дизайн на короткі нігті

25. Весільний дизайн нігтів

Весільна мода зараз поєднує непоєднуване. З одного боку, це еклектичність та комбінації різних прийомів. А з іншого – залишається прагнення лаконічності та простоти.

Весільний дизайн нігтів