Дизайн нігтів (60 фото) – модні тенденції та красиві ідеї манікюру

Дизайн нігтів: модні тенденції (60 фото)

Спеціально для тебе ми зібрали головні тренди у дизайні нігтів. У цій добірці ти знайдеш цікаві інструменти, прийоми та поєднання. Сміливо користуйся ними протягом року, адже експерименти залишаються актуальними!

1. Нюдовий дизайн нігтів

Цього року секрет стриманих класичних манікюрів – мінімалістичні та витончені деталі. Це може бути пара точок, кілька наклейок, тонкі смуги, поодинокі блискітки або непомітні малюнки. Відмінно підходить стемпінг та тонкі смужки.

Нюдовий дизайн нігтів
Нюдовий дизайн нігтів

2. Яскравий дизайн нігтів

Головний яскравий колір року – жовтий. Зверніть увагу на насичені неонові пігменти та легку розпливчасту акварель. Можна навіть поєднувати кілька кольорів, але залиши їм якусь деталь, що об’єднує: бежеву підкладку, контрастний візерунок зверху або певне розташування мазків.

Яскравий дизайн нігтів
Яскравий дизайн нігтів

3. Світлий дизайн нігтів

Основними відтінками найближчого року будуть молочний, світло-сірий та попелясті пастельні тони. Вони добре поєднуються з фольгою, блискітками, перлинним втиранням і мармуровими розлученнями.

Світлий дизайн нігтів

4. Темний дизайн нігтів

Окрім класичного чорного, зверніть увагу на глибокі зелені, сині та фіолетові відтінки. Дуже популярний темно-сірий, майже графітовий. Для різноманітності поєднуй їх із матовим топом.

Темний дизайн нігтів
Темний дизайн нігтів

5. Контрастний дизайн нігтів

Манікюр із контрастами залишається у трендах. Кілька контрастних відтінків можна поєднувати навіть на одному нігті – з малюнками, стемпінгом, градієнтом чи креативним френчем.

Контрастний дизайн нігтів
Контрастний дизайн нігтів

6. Дизайн нігтів з втиранням

Втирок так багато, і кожна дає свій цікавий ефект. Перлинні, дзеркальні, хамелеони, металіки – усі вони у твоєму розпорядженні!

Дизайн нігтів з втиранням
Дизайн нігтів з втиранням