Декор своїми руками – 200 фото кращого дизайну

Легка інструкція, з докладним описом як зробити простий і складний декор своїми руками. Незвичайне поєднання, вибір відтінків кольору, фото красивого декору.

Кожна господиня хоче зробити свій будинок затишним і красивим. У цьому питанні на допомогу приходять декоративні елементи. Незвичайні предмети декору здатні оживити будь-яку, навіть саму скромну кімнату.

Проблема недорогих прикрас для дому в їх однотипності. Створити неординарні прикраси можна і без значних грошових витрат. Представляємо вам 14 ідей створення декору власними руками.

Паперові аплікації на стіні

Самостійно або разом з дитиною можна вирізати багато невеликих метеликів з кольоровою або чорною папери. Приклейте їх на вільній стіні. Найефектніше метелики виглядають на однотонній світлій стіні. Метеликів можна замінити зірками, кольорами або іншими дрібними елементами.

Штори з намистин

Маючи волосінь і намистини, можна створити невагому штору. Її можна підвісити в дверному отворі або розділити з її допомогою кімнату на функціональні зони. В інтернеті є безліч фото способів декору кімнати за допомогою подібної штори.

Намистини можна взяти скляні, дерев’яні, пластикові або дорогі кришталеві, все залежить від вашого бюджету.

На кінці кожного відрізка ліски зав’язують вузол, надягають намистину і роблять ще один вузол. Вузли зав’язуються для того, щоб намистини не сповзали в одне намисто. Коли між намистинами залишається простір, створюється відчуття їх ширяння в повітрі.

Вінілові наклейки

Готові великі наклейки продаються в меблевих магазинах і салонах побутової техніки. Їх можна наклеїти на міжкімнатні двері або дверцят шафи і миттєво перетворити свій будинок.

Пуфи з старих журналів

Якщо у вас вдома скупчилися великі стопки старих глянцевих журналів, не поспішайте їх викидати. Ламіновані сторінки відмінно переносять навантаження і вологість. Саме тому журнали можна використовувати як матеріал для декору, точніше для створення пуфів.

Крім великої стопки журналів вам знадобляться два великих ременя і невелика подушка. Стопку преси достатньо накрити подушкою-сидінням і обхопити з двох сторін ременями. Затягніть пряжки тугіше, щоб глянцеві сторінки не вислизнули з-під подушки.