Боб каре з чубчиком (фото) – 13 красивих ідей стрижки

Боб каре з чубчиком: 13 красивих ідей стрижки (фото)
Не перше десятиліття модниці люблять боб каре за довгоочікуваний обсяг без багатогодинних укладок. Це та сама стрижка, яка у будь-якій ситуації виглядає елегантно та акуратно. А завдяки чубчику вдається досягти ще більшої плавності ліній та округлості форм. Крім того, у боб каре є варіації, про які ми розповімо!

1. Класичний боб каре з чубчиком

Головна особливість такої стрижки – характерна лінія зрізу, яка завжди йде паралельно вилицям. У традиційній інтерпретації на першому плані чітка геометрія, без філіровки та рваних пасм.

Класичне боб каре з чубчиком

2. Боб каре з чубчиком та бічним проділом

У моді асиметрія, тому навіть класичну стрижку можна урізноманітнити скошеним вбік проділом. Ефектно виглядає, коли чубчик починається прямо від нього і йде в протилежний бік.

Боб каре з чубчиком та боковим проділом

3. Асиметричний боб каре з чубчиком

За своєю суттю боб каре і так передбачає легку асиметрію, тому що довжина апріорі різна. Можна посилити це ще більше, зробивши контраст зліва направо. Але врахуй, що в такому разі потрібен плавний перехід та ідеальний зріз.

Асиметричне боб каре з чубчиком

4. Градований боб каре з чубчиком

Легке філірування надає стрижці ще більше обсягу і робить його візуально легшим. Завдяки незначній недбалості градуйований боб каре здається повітрянішим і романтичнішим, не таким суворим і зобов’язуючим, як ідеально рівний.

Градований боб каре з чубчиком

5. Рване боб каре з чубчиком

Рвані пасма виглядають ще більш стрепано і зухвало, ніж градуйовані. Раніше це був варіант виключно для юних дівчат, але тепер такі стрижки є актуальними і для імпозантних дам.

Рване боб каре з чубчиком

6.Боб каре з чубчиком на ніжці

Стрижка на ніжці відрізняється максимально короткою потилицею. Це чудовий спосіб впоратися з неслухняними задніми пасмами, витончено відкрити шию та врятуватися від спеки.

Боб каре з чубчиком на ніжці