Боб каре з чубчиком (фото) – 13 красивих ідей стрижки

Боб каре з чубчиком: 13 красивих ідей стрижки (фото)
Не перше десятиліття модниці люблять боб каре за довгоочікуваний обсяг без багатогодинних укладок. Це та сама стрижка, яка у будь-якій ситуації виглядає елегантно та акуратно. А завдяки чубчику вдається досягти ще більшої плавності ліній та округлості форм. Крім того, у боб каре є варіації, про які ми розповімо!

1. Класичний боб каре з чубчиком

Головна особливість такої стрижки – характерна лінія зрізу, яка завжди йде паралельно вилицям. У традиційній інтерпретації на першому плані чітка геометрія, без філіровки та рваних пасм.

Класичне боб каре з чубчиком

2. Боб каре з чубчиком та бічним проділом

У моді асиметрія, тому навіть класичну стрижку можна урізноманітнити скошеним вбік проділом. Ефектно виглядає, коли чубчик починається прямо від нього і йде в протилежний бік.

Боб каре з чубчиком та боковим проділом

3. Асиметричний боб каре з чубчиком

За своєю суттю боб каре і так передбачає легку асиметрію, тому що довжина апріорі різна. Можна посилити це ще більше, зробивши контраст зліва направо. Але врахуй, що в такому разі потрібен плавний перехід та ідеальний зріз.

Асиметричне боб каре з чубчиком

4. Градований боб каре з чубчиком

Легке філірування надає стрижці ще більше обсягу і робить його візуально легшим. Завдяки незначній недбалості градуйований боб каре здається повітрянішим і романтичнішим, не таким суворим і зобов’язуючим, як ідеально рівний.

Градований боб каре з чубчиком

5. Рване боб каре з чубчиком

Рвані пасма виглядають ще більш стрепано і зухвало, ніж градуйовані. Раніше це був варіант виключно для юних дівчат, але тепер такі стрижки є актуальними і для імпозантних дам.

Рване боб каре з чубчиком

6.Боб каре з чубчиком на ніжці

Стрижка на ніжці відрізняється максимально короткою потилицею. Це чудовий спосіб впоратися з неслухняними задніми пасмами, витончено відкрити шию та врятуватися від спеки.

Боб каре з чубчиком на ніжці

7. Боб каре з короткою чубчиком

Екстремально короткі чубчики ще недавно були долею ексцентричних панянок, які прагнули привернути до себе увагу. Зараз ними вже нікого не здивувати, зате немає кращого способу збалансувати риси витягнутого обличчя з високим чолом.

Боб каре з короткою чубчиком

8. Боб каре з косою чубчиком

Насправді коса чубок – це майже класика для боб каре, адже пряма часто здається дивною з округлою стрижкою. Але зараз з’являється все більше форм і укладок, тому тепер можна підібрати варіант до твоєї особи.

Боб каре з косою чубчиком

9. Боб каре з чубчиком на пряме волосся

Для тонкого рівного волосся боб каре – чи не найкращий варіант отримати обсяг при мінімальних зусиллях.Злегка скошена набік чубчик лише посилює ефект, але швидше за все її доведеться постійно укладати.

Боб каре з чубчиком на пряме волосся

10. Боб каре з чубчиком на хвилясте волосся

Хвилясті локони в такій стрижці обрамляють голову справжньою пишною хмарою. Щоб образ був ще більш жіночним і романтичним, залиш з боків пасма подовженої чубчика.

Боб каре з чубчиком на хвилясте волосся

11. Подовжене боб каре з чубчиком

Хоч традиційно боб каре – досить коротка стрижка, але її можна зробити і на волосся середньої довжини. У такому разі сильніше виявляються контури звичайного автомобіля, але й обсяг від боба зберігається.

Довге боб каре з чубчиком

12. Боб каре з чубчиком на коротке волосся

Короткі стрижки в моді вже кілька сезонів, і настільки міцно укорінилися, що майстри навчилися адаптувати будь-які ідеї. Укорочений боб каре – одне з найжіножніших рішень для тих, хто не любить «хлопчачих» стрижок.

Боб каре з чубчиком на коротке волосся

13.Боб каре з чубчиком для дівчаток

Юні модниці мріють якнайшвидше подорослішати і стати схожими на маму. Так що стильне боб каре з чубчиком приведе в захват багатьох маленьких принцес. І це дуже зручно, адже волосся не буде постійно скрізь лізти і заважати!

Боб каре з чубчиком для дівчаток