Білий манікюр (50 фото) – модні тенденції та красиві ідеї дизайну нігтів

Білий манікюр: модні тенденції та красиві ідеї (50 фото)

Білий манікюр виглядає одночасно мінімалістично та ошатно. Він однаково гарний на кожен день або для святкових образів, а ще візуально подовжує нігтьову пластину і виглядає дуже елегантно!

1. Білий манікюр із чорним

Чорно-білий контраст – універсальний вибір на всі випадки життя. Він має чудову здатність виглядати яскраво або нейтрально, залежно від решти образу.

Білий манікюр із чорним
Білий манікюр із чорним

2. Білий манікюр із червоним

Білий з червоним – дуже ошатне, красиве та святкове поєднання. А ще – дуже романтичне, жіночне та елегантне. І це далеко не лише Новий рік!

Білий манікюр з червоним

3.Білий манікюр із сірим

У списку ідей для любительок мінімалізму білий із сірим буде на перших позиціях. Причому залежно від відтінку сірого результат виходить принципово різним.

Білий манікюр із сірим

4. Білий манікюр із жовтим

Коли гостро не вистачає тепла та сонця, а серцю хочеться свята – приходить це легке літнє поєднання. Сюди добре впишуться контрастні темні акценти.

Білий манікюр з жовтим
Білий манікюр з жовтим

5. Білий манікюр із яскравими квітами

Білий – справжній чистий лист, на якому можна творити будь-якими кольорами веселки. Яскраві неонові пігменти, ніжна пастель, соковиті весняні кольори – бери що хочеш!

Білий манікюр з яскравими квітами
Білий манікюр з яскравими квітами

6.Білий матовий манікюр

Матове біле покриття безперечно найкапризніше з усіх, тому що надто вже легко мажеться і затирається. Але результат настільки гарний, що не шкода витрачати час на догляд.

Білий матовий манікюр

7. Білий манікюр із блискітками

Додай на білу основу розсип блискіток – і ось уже святковий настрій у тебе в кишені. Такий манікюр дуже урочистий та яскравий.

Білий манікюр з блискітками
Білий манікюр з блискітками

8. Білий манікюр із втиранням

Перлинні втирання дають на білому кольорі настільки приголомшливий ефект, що нігті виглядають, як справжні перли. А наскільки виразними виходять переливи!

Білий манікюр з втиранням