Безворсові серветки для манікюру: навіщо потрібні і чим можна їх замінити, відео та фото

Для виконання манікюру в домашніх умовах неодмінно потрібні допоміжні матеріали, наприклад, манікюрний набір, лаки і багато інших потрібних речей. У цей список можна включити недавно з’явилися безворсові серветки для манікюру.

Відповідь на питання, навіщо потрібні такі серветки, дуже простий. Вони потрібні для ідеального манікюру. По-перше, для того щоб зняти лак з нігтів, вони підійдуть набагато краще, ніж ватяні диски. Після дисків на нігтях можна помітити дрібні ворсинки, які завадять нанесення лаку. По-друге, коли мова йде про процедуру манікюру за допомогою гель лаку, то безворсової серветка нагоді у багатьох випадках.

Почнемо, мабуть, з того, що використання серветки є зручним і економним. Застосувань для неї можна знайти кілька:

 • Використовується для зняття всіх видів лаку (у тому числі і гель лаку);
 • Перед нанесенням базового лаку за допомогою безворсовою серветки знімається жирний блиск нігтів;
 • Призначена для зняття липкого шару з гель лаку;
 • Також дуже добре справляється з антисептичною обробкою інструментів.

Оригінальні безворсові серветки зазвичай продаються в упаковках, кількість в упаковці може бути різним, від цього і залежить ціна на товар. На вигляд вони являють собою маленькі квадрати, які зроблені з еластичного матеріалу.

Спочатку такі серветки були створені як раз для манікюру за допомогою гель лаку, тому що багато майстрів скаржилися, що після ватяних дисків залишаються дрібні ворсинки, і виявлятися вони можуть тільки після нанесення базового лаку. Звичайно, доводиться виконувати процедуру знову. Інакше можна зіпсувати манікюр, а якщо ворсинка залишиться на нігті, і майстер завдасть гель лак і топ, то манікюр потріскається через кілька днів, так як із-за маленької ворсинки відбудеться відторгнення лаку. А використовуючи для таких справ спеціальні серветки, можна не боятися, що станеться така неприємність.

Як зрозуміло, користуватися безворсовою тканиною треба точно так само, як і ватним диском. При цьому можна використовувати різні потрібні рідини. Природно, що і для домашнього манікюру можна використовувати такі серветки. Після їх застосування, кожна дівчина помітить, наскільки покращилась якість манікюру.

Головними перевагами серветок є такі фактори:

 • Серветки добре вбирають і утримують вологу;
 • Мають властивість добре пропускати повітря;
 • Матеріал для виготовлення серветок використовується нетоксичний і чистий;
 • Мають кілька видів, які відрізняються по щільності і розміру. Вибрати ті, якими найзручніше користуватися;
 • Серветки не викликають роздратування шкіри і алергічні реакції на склад;
 • З їх допомогою зменшується час проведення процедури манікюру;
 • Матеріал, з якого виготовляють серветки не розшаровується, і тим самим не залишає частинки на нігтях;
 • В упаковці продається велика кількість серветок, і їх вистачає надовго.

Якщо немає можливості придбати такі серветки або просто немає довіри косметичних засобів, варто задуматися про те, чим замінити необхідний матеріал.

Альтернативних варіантів є декілька. Перший – використання бязі або ситцю, вони зазвичай продаються в рулонах, але одного метра вистачить на багато сеансів манікюру. Другий – придбати вологі серветки і дати їм висохнути, багато хто кажуть, що вони дуже схожі на матеріал, з якого виробляються безворсові серветки.

Правда, такі варіанти мають свої недоліки. Тканина буде розпадатися, і нитки, які будуть утворюватися по краях, можуть бути гірше, ніж ватяні диски. У випадку з вологими серветками головне – вибрати правильний матеріал, адже різні фірми випускають різні серветки, які відрізняються властивостями тканини.

Необхідно сказати, що упаковка безворсовий серветок коштує зовсім недорого, тому доцільніше було б придбати їх, а не шукати заміну. До того ж, в одній упаковці кількість серветок може досягати 1000 штук. Кожна дівчина може прикинути, на який термін вистачить однієї упаковки.

Щоб не помилитися і купити правильні серветки, можна подивитися фото, як вони виглядають. Також фахівці манікюрної справи не радять новачкам купувати матеріали для манікюру в інтернеті, а якщо і купувати, то тільки на офіційних сайтах торгових марок.

Звичайно, про користь серветок для професійного манікюру не варто і говорити. Більшість салонів закуповує серветки оптом, бо кожен сеанс манікюру вимагає таких серветок до трьох штук. Вони значно скорочують час нанесення і зняття лаків. А в манікюрі з гель лаком майстра і зовсім не уявляють, як можна працювати без допомоги безворсовий серветок.

Домашній манікюр відрізняється від професійного салонного, але й у проведенні самостійного сеансу манікюру серветки знадобляться і прийдуть на допомогу в різних складних ситуаціях.