Балаяж на темне волосся (60 фото) – красиві ідеї фарбування

Балаяж на темне волосся: 60 ідей стильного фарбування (фото)

Балаяж – це гарне освітлення та тонування окремих тонких прядок. Через це ефект виходить більш плавним, розмитим та природним, ніж при меліруванні. Дуже стильно і ефектно виглядає балаяж на темне волосся. Лові добірку гарних ідей!

1. Природний балаяж на темне волосся

Це найпростіший і традиційніший варіант, коли тон пігменту майже збігається з тоном волосся. Таке фарбування не змінює колір радикально, але надає йому глибини та об’єму.

Природний балаяж на темне волосся
Природний балаяж на темне волосся

2. Блики

Ще одна дуже красива і природна техніка створює ефект, ніби волосся вигоріло на сонці. Освітлюються та тонуються лише окремі пасма та ділянки.

Бліки
Бліки

3. Попелясті відтінки

Холодне темне волосся можна вивести в стильні сірі та попелясті відтінки. А ось із чистою платиною та сріблом бувають проблеми, якщо рідна база дуже темна.

Попелясті відтінки

4. Балаяж на коротке темне волосся

Цьому пункту хочемо приділити особливу увагу, тому що багато хто досі вважає його неможливим. Але в реальному житті балаяж якраз додає легкості та об’єму коротким стрижкам. Потрібно лише грамотно розрахувати, які пасма освітлювати!

Балаяж на коротке темне волосся
Балаяж на коротке темне волосся

5. Золото та бронза

Для дівчат з теплим кольоротипом та таким самим теплим рідним відтінком ідеально підходить балаяж у золото чи бронзу. Колір виходить дуже складний і багатий, на відміну старого жовтого блонда. Виглядає шляхетно!

Золото та бронза
Золото та бронза

6. Окремі локони

Якщо тобі потрібно пограти з обсягом або просто захотілося освіжити образ – спробуй балаяж окремих локонів. У такому разі фарбуються пасма не по всій голові, а точково. Наприклад, біля обличчя.

Окремі локони

7. Контрастний балаяж на темне волосся

Це максимальне освітлення окремих пасм до блонду. Волосся потім потрібно обов’язково тонувати, тому що освітлювач травмує структуру, коли вимиває пігмент і його місце потрібно заповнити новим.

Контрастний балаяж на темне волосся
Контрастний балаяж на темне волосся