20 найкращих фільмів про чари

20 найкращих фільмів про чаклунство

«Гаррі Поттер» та «Хроніки Нарнії» заглянуті до дірок, але в житті гостро не вистачає магії? Тоді лови ще 20 найкращих фільмів про чаклунство! Підліткові та дорослі, фентезі та магічний реалізм, жахи та чудові сімейні історії – вибирай будь-хто!

1. Зірковий пил (2007)

Трістан Торн (Чарлі Кокс) обіцяє коханій дістати зірку з неба по той бік чарівної стіни. Яким буде його здивування, коли зірка виявиться чарівною дівчиною (Клер Дейнс).

Зоряний пил (2007)

2. Воображаріум доктора Парнаса (2009)

Доктор Парнас мандрує із чарівним дзеркалом, яке дозволяє кожному потрапити у світ своїх мрій. У ролях – Хіт Леджер, Крістофер Пламмер, Ендрю Гарфілд та інші.

Воображаріум доктора Парнаса (2009)

3. Учень чарівника (2010)

Мерлін передав свою спадщину трьом учням – Бальтазару, Хорвату та Вероніці. Вже нашого часу юний Дейв зустрічає того самого Бальтазара (Ніколас Кейдж) в антикварному магазинчику.

Учень чарівника (2010)

4. Звичайне диво (1978)

Все своє життя Чарівник (Олег Янковський) вигадує казки, які оживають. Дуже зворушливий музичний фільм Марка Захарова просто має бути у цій добірці!

Звичайне диво (1978)

5. Брати Грімм (2005)

Брати Вілл та Джейк Грімм (Мет Деймон та Хіт Леджер) – ошуканці, які заробляють на життя вигнанням уявної нечисті. Хто б міг подумати, що їм доведеться зустріти справжню чаклунку (Моніка Белуччі)!

Брати Грімм (2005)

6. Оз: Великий та жахливий (2013)

Оскар Діггс (Джеймс Франко) – хитрий фокусник із мандрівного цирку, якого випадково заносить ураганом до країни Оз. Там він зустрічає довірливу відьму Теодору (Міла Куніс), обіцяє їй врятувати країну, а сам будує плани стати багатим королем.

Оз: Великий та жахливий (2013)