15 найкращих серіалів про вампірів

15 найкращих серіалів для вампірів

Вампірські історії ніколи не набридають. Хто не захоплювався ними у підліткові роки? Та й у дорослому житті переглядати містичні пригоди, хорори чи навіть лавсторі так приємно. Відмінно відволікає від повсякденних проблем та побутової метушні. Знайшли тобі 15 найкращих серіалів про вампірів!

1. Баффі – винищувачка вампірів (1997)

Та сама класика Джосса Уідона з Сарою Мішель Геллар у головній ролі. «Баффі» починалася як комедіний жах, що обігрує усталені кліше хорорів. Але з кожним сезоном серіал ставав все серйознішим і драматичнішим.

Баффі винищувачка вампірів - Найкращі серіали для вампірів

2. Відкриття відьом (2018)

А тепер зробимо стрибок у наш час, до серіалу про протистояння відьм та вампірів. Попри багатовіковий конфлікт Меттью (Меттью Гуд) вирішує допомогти Діані (Тереза ​​Палмер).

Відкриття відьом - Найкращі серіали для вампірів

3. Щоденники вампіра (2009)

І знову серіал, який уже встиг стати класикою жанру та породити багато спін-офів. У містечку Містік-Фоллс юна Олена Гілберт (Ніна Добрєв) знайомиться із загадковими братами-вампірами Сальваторе (Пол Уеслі та Іен Сомерхолдер).

Щоденники вампіра - Найкращі серіали для вампірів

4. Справжня кров (2008)

У серіалі химерно переплітаються елементи хорору, трилера та чорної комедії. Вся історія крутиться навколо головних героїв – вампіра Білла Комптона (Стівен Мойєр) та офіціантки-телепатки Сьюкі Стакхаус (Анна Пекуїн).

Справжня кров - Найкращі серіали для вампірів

5. Дракула (2020)

Зовсім новий серіал від творців «Шерлока» та «Доктора Хто» з Класом Бангом у головній ролі – оригінальне прочитання історії Дракули. Від позначки «чергове» його відокремлює тонка самоіронія та майстерність авторів.

Дракула - Найкращі серіали для вампірів

6. Американська історія жахів: Готель (2015)

Не дивись, що це п’ятий сезон – вони практично не пов’язані між собою. У кривавій вампірській історії знялася неперевершена Леді Гага. А разом з нею – Метт Бомер, Сара Полсон, Кеті Бейтс, Еван Пітерс та інші завсідники робіт Райана Мерфі.

Американська історія жахів Готель - Найкращі серіали про вампірів