Зимовий манікюр-2022 (50 фото) – модні та красиві ідеї

Зимовий манікюр-2022: модні та красиві ідеї (50 фото)

Тенденції зимового манікюру в-2022 вражають різноманітністю та мінливістю. Тут і яскраві соковиті кольори, і невагомі напівпрозорі відтінки, і традиційний білий із сріблом. А ще, звичайно ж, блискітки, фольга, конфетті та яскраві новорічні дизайни. Розповідаємо докладніше!

1. Білий зимовий манікюр

Білі покриття – найкраща знахідка на зиму. Немає нічого кращого за лаконічний мінімалістичний дизайн. Його можна доповнити невеликими акуратними наклейками або малюнками.

Білий зимовий манікюр
Білий зимовий манікюр

2. Сріблястий манікюр на зиму

Зима – час для різноманітних металиків та блискіток. Особливо гарний сріблястий, який гармонійно доповнює сніжні дизайни. У моді як лаконічні акценти, так і щільне суцільне покриття.

Сріблястий манікюр на зиму
Сріблястий манікюр на зиму

3. Гліттер взимку-2022

Гліттер не закінчується на сріблі. Цієї зими в тренді складні переливчасті відтінки – бордовий, рожевий, синій, зелений. А до Нового року зверни увагу на золотистий та червоний!

Глітер взимку-2022

4. Сніжинки та сніговики на нігтях

Якщо ти любиш манікюри з малюнками – зима немовби створена для них. Ніжні білі сніжинки на контрастному фоні виглядають дуже акуратно та лаконічно. А кумедні мультяшні сніговики піднімають настрій одним своїм виглядом.

Сніжинки та сніговики на нігтях
Сніжинки та сніговики на нігтях

5. Текстурний зимовий манікюр

Взимку до трендів стрімко вривається фактурне цукрове або пісочне покриття. Тут і ефектний зовнішній вигляд, і оригінальний дизайн, і вражаюча шкарпетка.Такий варіант підійде навіть тим, хто робить манікюр самостійно.

Текстурний зимовий манікюр

6. Манікюр із фольгою

Хаотичні плями фольги на світлому або, навпаки, темному контрастному фоні на піку популярності. Радимо поєднувати відразу кілька кольорів – наприклад, сріблястий та синій або золотистий та червоний.

Манікюр із фольгою