Зимовий манікюр-2022 (50 фото) – модні та красиві ідеї

Зимовий манікюр-2022: модні та красиві ідеї (50 фото)

Тенденції зимового манікюру в-2022 вражають різноманітністю та мінливістю. Тут і яскраві соковиті кольори, і невагомі напівпрозорі відтінки, і традиційний білий із сріблом. А ще, звичайно ж, блискітки, фольга, конфетті та яскраві новорічні дизайни. Розповідаємо докладніше!

1. Білий зимовий манікюр

Білі покриття – найкраща знахідка на зиму. Немає нічого кращого за лаконічний мінімалістичний дизайн. Його можна доповнити невеликими акуратними наклейками або малюнками.

Білий зимовий манікюр
Білий зимовий манікюр

2. Сріблястий манікюр на зиму

Зима – час для різноманітних металиків та блискіток. Особливо гарний сріблястий, який гармонійно доповнює сніжні дизайни. У моді як лаконічні акценти, так і щільне суцільне покриття.

Сріблястий манікюр на зиму
Сріблястий манікюр на зиму

3. Гліттер взимку-2022

Гліттер не закінчується на сріблі. Цієї зими в тренді складні переливчасті відтінки – бордовий, рожевий, синій, зелений. А до Нового року зверни увагу на золотистий та червоний!

Глітер взимку-2022

4. Сніжинки та сніговики на нігтях

Якщо ти любиш манікюри з малюнками – зима немовби створена для них. Ніжні білі сніжинки на контрастному фоні виглядають дуже акуратно та лаконічно. А кумедні мультяшні сніговики піднімають настрій одним своїм виглядом.

Сніжинки та сніговики на нігтях
Сніжинки та сніговики на нігтях

5. Текстурний зимовий манікюр

Взимку до трендів стрімко вривається фактурне цукрове або пісочне покриття. Тут і ефектний зовнішній вигляд, і оригінальний дизайн, і вражаюча шкарпетка.Такий варіант підійде навіть тим, хто робить манікюр самостійно.

Текстурний зимовий манікюр

6. Манікюр із фольгою

Хаотичні плями фольги на світлому або, навпаки, темному контрастному фоні на піку популярності. Радимо поєднувати відразу кілька кольорів – наприклад, сріблястий та синій або золотистий та червоний.

Манікюр із фольгою

7. Сірий манікюр на зиму-2022

Білий колір добрий усім, крім своєї непрактичності. Якщо для тебе він теж дуже маркий, зверни увагу на сірі дизайни. Особливо ефектно виглядає монохромний манікюр, коли всі нігті забарвлені у різні відтінки одного кольору.

Сірий манікюр на зиму-2022
Сірий манікюр на зиму-2022

8. Нестандартний френч

Френчем різних кольорів уже нікого не здивувати. У-2022 у тренді французький манікюр різних форм.Ламані та хвилясті лінії, градієнтні переходи, асиметрія – вибирай варіант до душі!

Нестандартнийфренч
Нестандартний френч

9. Перламутрове втирання

Перламутрове втирання на світлій базі – справжня знахідка на зиму. Її дивовижні переливи особливо гарні у сонячні сніжні дні. А ще вона чудово носиться і не затирається!

Перламутрове втирання

10. Зимовий градієнтний манікюр

Омбре та градієнти не здають позиції і продовжують бути на піку популярності. Взимку це перехід від бежевого або молочного до чорного та темного благородного відтінку.

Зимовий градієнтний манікюр

11. Манікюр у синіх тонах-2022

Нарівні з білим, синій залишається одним із головних кольорів у зимових дизайнах нігтів. Зверніть увагу на глибокий темний сапфіровий та яскравий ультрамариновий. До речі, у градієнтах вони теж добрі.

Манікюр у синіх тонах-2022
Манікюр у синіх тонах-2022

12. Мармуровий ефект

Мармурові дизайни нігтів зовсім недавно знову стали популярними, і залишаться з нами на найближчий сезон. Особливо гарні мармурові розлучення на напівпрозорому бежевому фоні – дуже природно та креативно одночасно.

Мармуровий ефект

13. Матовий нюд

Коханкам нюду та біжу радимо звернути увагу на матовий топ. А щоб він не бруднився, періодично протирай його звичайною змивкою для лаку або міцелярною водою.

Матовий нюд
Матовий нюд

14. Напівпрозорий зимовий манікюр

Напівпрозорі бази масово з’явилися лише цього року, і закономірно увійдуть і до нового. Тепер це не тільки беж, молочний та рожевий, але й практично будь-які кольори на твій смак.

Напівпрозорий зимовий манікюр

15.Стрази на нігтях-2022

Ще недавно здавалося, що манікюр зі стразами остаточно пішов у минуле, і ось він знову у всіх топах. Але тепер це мінімалістичні акценти на окремих нігтях, а не складні перевантажені дизайни.

Стрази на нігтях-2022
Стрази на нігтях-2022

16. Металік

Ефект металіка на нігтях досягається за допомогою спеціальних втирок, які наносяться на чорну або білу базу. Кольорові металіки виглядають взимку як яскраві ялинкові кулі, що переливаються на світлі.

Металік

17. Зелений манікюр на зиму

В останні кілька місяців яскраві відтінки зеленого стали найпопулярнішими та затребуваними у манікюрі. Взимку-2022 цей тренд трохи ослабне, але все ще залишиться разом із нами.

Зелений манікюр на зиму
Зелений манікюр на зиму

18. Анотація манікюр на зиму

Занадто важкі, строкаті та громіздкі дизайни нігтів зараз зовсім не актуальні. Якщо тилюбиш креатив та творчість, то спробуй мінімалістичні абстракції.

Абстрактний манікюр на зиму
Абстрактний манікюр на зиму

19. Манікюр Котяче око

Покриття з ефектом котячого ока ідеально доповнює зимові манікюри. З ним можна сміливо створювати космос, нічне небо чи північне сяйво.

Манікюр Котяче око

20. В’язаний манікюр-2022

Кожної зими цей дизайн з ефектом в’язаного светра знову повертається в моду. І з кожним роком він стає все оригінальнішим і різноманітнішим!

В'язаний манікюр-2022

21. Наклейки на нігті

Наклейки – справжня знахідка для тих, хто любить манікюри з малюнками, але не хоче витрачати надто багато часу. Вони швидко наносяться, акуратно виглядають і чудово тримаються. А вибір – не порахувати!

Наліпки на нігті
Наліпки на нігті

22. Обведення

Обведення нігтя по контуру контрастним відтінком сподобається любителькам екстравагантних та незвичайних манікюрів. Особливо гарний чорний контур на нюді або контур із блискіток на темному лаку.

Обведення

23. Дзеркальне втирання

Повертаючись до втирання, окремо варто згадати дзеркальну. Ще кілька років тому про такий ефект можна було тільки мріяти – і він доступний усім охочим!

Дзеркальне втирання

24. Червоний зимовий манікюр-2022

Ну яка зима без червоного манікюру? У і 2022 в тренді цей яскравий червоний в чистому вигляді, без акцентів і складних дизайнів. А якщо хочеться варіант потемніший – вибирай вишневий чи марсалу.

Червоний зимовий манікюр-2022
Червоний зимовий манікюр-2022

25. Камуфлюючі бази

За цей рік багато хто перейшов на максимально природне покриття. Камуфлюючі бази практично не приховують рідний ніготь, а лише трохи вирівнюють відтінок та поверхню.

Камуфлюючі бази