Зачіски на Новий рік – красиві ідеї, покрокові фото

Зачіски на Новий рік на довге волосся : красиві ідеї (фото)

Не знаєш, щоб такого цікавого придумати на свято, крім звичайних локонів? Зібрали для тебе 20 ідей зачісок на Новий рік на довге волосся. Вони дуже красиві та легкі, а пасма не будуть постійно заважати та плутатися!

1. Елегантна хвиля на довге волосся

Щоб зробити красиву і гладку хвилю, тобі знадобляться сильні укладальні засоби та більше невидимок, щоб вони тримали вагу волосся. Якщо волосся дуже густе, збери пучок без спеціальної гумки.

Елегантна хвиля - Зачіски на Новий рік на довге волосся

2. Висока зачіска з локонів

Спершу одягли нижній рівень волосся по всій голові по колу і заплети тугий колосок. Потім розділи верхній рівень на пасма, підкрути їх великими локонами і збери між собою.

Висока зачіска з локонів - Зачіски на Новий рік на довге волосся

3. Незвичайне плетиво на кіску

Замість гумки основу пучка тут задає тонка згорнута кіска. Саме її потрібно поступово обертати пасмами, підкрученими у джгути.

Незвичайне плетіння на кіску - Зачіски на Новий рік на довге волосся

4. Коса без плетіння

Така коса виглядає дуже ошатно і незвичайно, але її навіть не потрібно плести. Просто акуратно відокремлюй однакові пасма і просмикуй кожні наступні в попередні, поки не вийдеш на тонкий кінчик.

Косички без плетіння - Зачіски на Новий рік на довге волосся

5. Плетена висока зачіска

Тут цікаво скомбіновані коси та джгути, завдяки чому вдається підібрати всі пасма та зберегти обсяг. Випусти зверху кілька «півнів», щоб укладання було легшим і невимушеним.

Плетена висока зачіска - Зачіски на Новий рік на довге волосся.


<h2><noscript><img loading=

7. Пишний хвіст для довгого волосся

За такою схемою навіть з ідеально гладкого і важкого волосся вийде хвіст з об’ємом. Для цього збери пасма з боків у джгути, і в самому кінці вручну злегка звільни віскі та маківку.

Пишний хвіст - Зачіски на Новий рік на довге волосся

8. Високий риб’ячий хвіст

Звичайний риб’ячий хвіст грає зовсім новими фарбами, якщо заплести його не від потилиці, а з високого хвоста. За бажанням можеш підвернути кінчик усередину.

Високий риб'ячий хвіст - Зачіски на Новий рік на довге волосся

9. Великий пучок із кіс

Збери високий хвіст на спеціальну гумку для пучків. Розділи його на три частини, заплети коси і зроби їх витки різної товщини. Оберни пучок косами, чергуючи тугіші з плоскою та широкою.

Великий пучок з кіс - Зачіски на Новий рік на довге волосся

10. Ошатний пучок з підібраною потилицею

Якщо ти хочеш максимально туго підібрати волосся на потилиці, але залишити об’єм – спробуй цю схему. Основу пучка збери з верхніх пасмів, а нижні проплети косою та оберни навколо.

Нарядний пучок з підібраною потилицею - Зачіски на Новий рік на довге волосся

11. Квітка з волосся

Щоб зробити таку незвичайну квітку, потрібно вручну розпустити витки однієї кіски, щоб вона була плоскою та широкою. А потім скрутити її по спіралі, утворюючи пелюстки троянди.

Квітка з волосся - Зачіски на Новий рік на довге волосся

12. Об’ємна святкова коса

Навіть звичайну косу можна обіграти так, що вона стане дивовижною новорічною зачіскою. Для цього зроби її вільнішою, додай недбалості та відведи убік.

Об'ємна святкова коса - Зачіски на Новий рік на довге волосся

13. Об’ємний гребінь

Така зачіска підійде любителькам зухвалих та розкутих образів. Цікаво, що тут навіть не потрібно нічого плести – тільки збирати пасма парами та одягати їх одне в одного.

Об'ємний гребінь - Зачіски на Новий рік на довге волосся

14. Ще один пучок із коси

Заплети основну частину волосся в косу-колосок від верхівки і до потилиці. Розслаб її витки, підверни кінець всередину і кілька разів оберни джгутами з вільних бічних пасм.

Ще один пучок з коси - Зачіски на Новий рік на довге волосся

15. Ажурне плетіння

Відмінний вибір для дівчат з довгим прямим волоссям! Зачіска тільки на перший погляд здається складною, але фактично це просто акуратні петлі із тонких пасм.

Ажурне плетіння - Зачіски на Новий рік на довге волосся

16. Гарний вузол

Якщо не хочеш витрачати час на складні плетіння, розділи волосся на частини та зв’яжи його у вузол. Вільні кінці оберни навколо по спіралі та закріпи невидимками.

Красивий вузол - Зачіски на Новий рік на довге волосся

17. Укладання з кісок для густого волосся

Якщо у тебе дуже об’ємне волосся, яке неможливо зібрати в компактний пучок – спробуй такий варіант.Тим більше, технічно це просто звичайна коса, яка щоразу переходить у нову.

Укладання з косичок для густого волосся - Зачіски на Новий рік на довге волосся

18. Об’ємний вінок

На відміну від звичайного пучка ззаду, таке укладання залишає більше обсягу рівномірно з усіх боків. Для основи використовуй дві високі кіски з розслабленими витками.

Об'ємний вінок - Зачіски на Новий рік на довге волосся

19. Недбалий творчий пучок

Перевага цієї зачіски в тому, що вона завжди буде різною. Просто додай у звичайний хвіст хаотично переплетені кіски та джгути, і зверни його бубликом.

Недбалий творчий пучок - Зачіски на Новий рік на довге волосся

20. Новорічна мальвінка

Найпростіша, але дуже ніжна та витончена мальвінка робиться буквально за пару хвилин. Забери назад два тонкі пасма і оплети їх товстішими прядками від скронь.

Новорічна мальвінка - Зачіски на Новий рік на довге волосся