Зачіски на Новий рік – красиві ідеї, покрокові фото

Зачіски на Новий рік на довге волосся : красиві ідеї (фото)

Не знаєш, щоб такого цікавого придумати на свято, крім звичайних локонів? Зібрали для тебе 20 ідей зачісок на Новий рік на довге волосся. Вони дуже красиві та легкі, а пасма не будуть постійно заважати та плутатися!

1. Елегантна хвиля на довге волосся

Щоб зробити красиву і гладку хвилю, тобі знадобляться сильні укладальні засоби та більше невидимок, щоб вони тримали вагу волосся. Якщо волосся дуже густе, збери пучок без спеціальної гумки.

Елегантна хвиля - Зачіски на Новий рік на довге волосся

2. Висока зачіска з локонів

Спершу одягли нижній рівень волосся по всій голові по колу і заплети тугий колосок. Потім розділи верхній рівень на пасма, підкрути їх великими локонами і збери між собою.

Висока зачіска з локонів - Зачіски на Новий рік на довге волосся

3. Незвичайне плетиво на кіску

Замість гумки основу пучка тут задає тонка згорнута кіска. Саме її потрібно поступово обертати пасмами, підкрученими у джгути.

Незвичайне плетіння на кіску - Зачіски на Новий рік на довге волосся

4. Коса без плетіння

Така коса виглядає дуже ошатно і незвичайно, але її навіть не потрібно плести. Просто акуратно відокремлюй однакові пасма і просмикуй кожні наступні в попередні, поки не вийдеш на тонкий кінчик.

Косички без плетіння - Зачіски на Новий рік на довге волосся

5. Плетена висока зачіска

Тут цікаво скомбіновані коси та джгути, завдяки чому вдається підібрати всі пасма та зберегти обсяг. Випусти зверху кілька «півнів», щоб укладання було легшим і невимушеним.

Плетена висока зачіска - Зачіски на Новий рік на довге волосся.


<h2><noscript><img loading=

7. Пишний хвіст для довгого волосся

За такою схемою навіть з ідеально гладкого і важкого волосся вийде хвіст з об’ємом. Для цього збери пасма з боків у джгути, і в самому кінці вручну злегка звільни віскі та маківку.

Пишний хвіст - Зачіски на Новий рік на довге волосся