З чим носити спідницю в складку картату або однотонний, коротку або довгу, фото

Сьогодні ми поговоримо про те, з чим носити спідницю в складку, одну з улюблених речей жіночого гардероба.

Спідниця в складку сягає своїм корінням далеко в минуле. Вперше цю спідницю стали носити в Шотландії. Там, як відомо, спідницю носили не жінки, а чоловіки. Спідниця в складку – кілт – національний предмет одягу цієї країни. І лише до 17-18 століття цей предмет одягу перекочував з чоловічого гардероба в жіночий, бо спідниця була дуже зручною, не заважала руху. Адже жінки до цього носили тільки рівні прямі спідниці, а в них, як відомо, дуже важко ходити. Тому жінки ходили дрібними шашками, пересуваючись дуже повільно. І щоб не утрудняти ні себе, ні людей, вони воліли прямий модель спідниці в складку.

 

Потім вже, через деякий час, спідниця в складку показала себе і в Америці, і в решті частини Європи, і в Азії. І зараз таку спідницю носять жінки у всьому світі. Тим більше в цьому сезоні подібні спідниці дуже актуальні.

Спідниця в складку сірого кольору

Ця спідниця будь-якій дівчині подобається тому, що вона робить образ ніжним, жіночним і лаконічним. З кожним сезоном, звичайно ж, цей предмет зазнає деякі зміни. Наприклад, змінюється довжина і фасон. Але актуальною вона залишається завжди.

У цьому сезоні дуже популярні сірі плісировані спідниці. Краще, щоб на ній не були зображені якісь малюнки або орнаменти, так як спідницю це може зіпсувати, тому що вона і так акцентує увагу на собі в образі.

 

Картата плісирована спідниця

Так як шотландські спідниці були картатими, то саме з давніх пір картата спідниця не втрачає свою популярність. Тому носити таку спідницю – віддавати данину традиціям з одного боку, і бути стильною – з іншого. Тому що картата спідниця – це, в принципі, універсальний предмет одягу, під який підійде абсолютно будь верх. Вона терпить використання аксесуарів, вона не обтяжує образ.

 

Складки на спідниці можуть бути різні. Подібні спідниці і відрізняються розташуванням і видом складок. Вони можуть розташовуватися в одному напрямку, назустріч один одному, бути бантовими, тобто розташовуватися в довільному порядку. Складки ще можуть відрізнятися по ширині, асиметрії або симетрії. Складок може бути декілька, а може бути і величезна безліч. Якщо до спідниці пришитий пояс, то вони починаються від нього, якщо ж поясу немає, то вони починаються прямо від лінії талії.

 

У нинішньому сезоні актуальні плісировані спідниці без пояса. Причому спідниці з поясом роблять образ як би розрізаним, а без пояса вдосконалює його і робить цілісним. Матеріал такої спідниці — льон, бавовна або вовна натуральна.

Спідницю з бантовими складками поєднувати з іншими речами дуже важко, але цьому можна навчитися. Головне правило використання цієї спідниці – максимально простий вгору.

Зараз можна знайти спідницю зі складками дуже незвичайної форми. Наприклад, на спідниці може бути лише одна складка, розташована посередині. Або ж дві складки, розташовані по боках спідниці. Це виглядає досить незвично, але цікаво. З такою спідницею можна придумати масу образів.Куди носити таку спідницю?

Таку спідницю можна застосувати до будь-якої ситуації. Її може носити і юна дівчина в школу і університет. Жінка ж може дозволити собі надіти цю спідницю на роботу, особливо, якщо спідниця буде в комплекті зі строгою сорочкою або блузою. Також в ній можна піти на неофіційну зустріч, на прогулянку. Цей предмет одягу не має обмежень у ситуативному плані.

 

Для когось підійде спідниця в складку?

Особливих обмежень немає, потрібно тільки керуватися своїм типом фігури. Дівчині з формою фігури прямокутник або трикутник було б непогано придбати спідницю з дрібної плісировка. Тоді стегна будуть здаватися більш округлими. Якщо ж ви володієте фігурою типу яблуко або груша, то віддайте перевагу спідниці з частою складкою. Якщо у вас пишні форми, то віддайте перевагу великої складці. Це допоможе візуально витягнути фігуру в довжину.

З чим комбінувати спідницю в складку?

Насправді, можна скласти величезну кількість образів з цією спідницею. Якщо ви збираєтеся на роботу, то віддайте перевагу суворої сорочки або блузки. Також цілком можна використовувати модні зараз свитшоты, але вони будуть робити вас повніше, так як мають форму Oversize. Якщо ви все-таки вибрали світшот, то віддайте перевагу спідниці в крупну складку, щоб ще більше не укрупнити фігуру.

Також можна надіти футболку, майку, але цей образ буде виглядати дещо неформальним. Відмінним варіантом вважається водолазка з горлом однотонного кольору, колір повинен поєднуватися з спідницею. Тобто, якщо ви вибрали сіру спідницю, то з нею буде відмінно гармоніювати водолазка рожевого, бежевого, молочного кольорів.

А якщо ви вибрали спідницю в клітку, то краще користуватися тими кольорами, які є на спідниці, щоб до кінця не змішувати образи. Для того, щоб доповнити образ, може надіти намисто. Взуття краще всього підійдуть туфлі човники.

Залишилося подивитися фото образів, щоб визначитися, який підійде вам.

Відео по темі статті