З чим носити спідницю в складку картату або однотонний, коротку або довгу, фото

Сьогодні ми поговоримо про те, з чим носити спідницю в складку, одну з улюблених речей жіночого гардероба.

Спідниця в складку сягає своїм корінням далеко в минуле. Вперше цю спідницю стали носити в Шотландії. Там, як відомо, спідницю носили не жінки, а чоловіки. Спідниця в складку – кілт – національний предмет одягу цієї країни. І лише до 17-18 століття цей предмет одягу перекочував з чоловічого гардероба в жіночий, бо спідниця була дуже зручною, не заважала руху. Адже жінки до цього носили тільки рівні прямі спідниці, а в них, як відомо, дуже важко ходити. Тому жінки ходили дрібними шашками, пересуваючись дуже повільно. І щоб не утрудняти ні себе, ні людей, вони воліли прямий модель спідниці в складку.

 

Потім вже, через деякий час, спідниця в складку показала себе і в Америці, і в решті частини Європи, і в Азії. І зараз таку спідницю носять жінки у всьому світі. Тим більше в цьому сезоні подібні спідниці дуже актуальні.

Спідниця в складку сірого кольору

Ця спідниця будь-якій дівчині подобається тому, що вона робить образ ніжним, жіночним і лаконічним. З кожним сезоном, звичайно ж, цей предмет зазнає деякі зміни. Наприклад, змінюється довжина і фасон. Але актуальною вона залишається завжди.

У цьому сезоні дуже популярні сірі плісировані спідниці. Краще, щоб на ній не були зображені якісь малюнки або орнаменти, так як спідницю це може зіпсувати, тому що вона і так акцентує увагу на собі в образі.

 

Картата плісирована спідниця

Так як шотландські спідниці були картатими, то саме з давніх пір картата спідниця не втрачає свою популярність. Тому носити таку спідницю – віддавати данину традиціям з одного боку, і бути стильною – з іншого. Тому що картата спідниця – це, в принципі, універсальний предмет одягу, під який підійде абсолютно будь верх. Вона терпить використання аксесуарів, вона не обтяжує образ.

 

Складки на спідниці можуть бути різні. Подібні спідниці і відрізняються розташуванням і видом складок. Вони можуть розташовуватися в одному напрямку, назустріч один одному, бути бантовими, тобто розташовуватися в довільному порядку. Складки ще можуть відрізнятися по ширині, асиметрії або симетрії. Складок може бути декілька, а може бути і величезна безліч. Якщо до спідниці пришитий пояс, то вони починаються від нього, якщо ж поясу немає, то вони починаються прямо від лінії талії.

 

У нинішньому сезоні актуальні плісировані спідниці без пояса. Причому спідниці з поясом роблять образ як би розрізаним, а без пояса вдосконалює його і робить цілісним. Матеріал такої спідниці — льон, бавовна або вовна натуральна.

Спідницю з бантовими складками поєднувати з іншими речами дуже важко, але цьому можна навчитися. Головне правило використання цієї спідниці – максимально простий вгору.

Зараз можна знайти спідницю зі складками дуже незвичайної форми. Наприклад, на спідниці може бути лише одна складка, розташована посередині. Або ж дві складки, розташовані по боках спідниці. Це виглядає досить незвично, але цікаво. З такою спідницею можна придумати масу образів.Куди носити таку спідницю?

Таку спідницю можна застосувати до будь-якої ситуації. Її може носити і юна дівчина в школу і університет. Жінка ж може дозволити собі надіти цю спідницю на роботу, особливо, якщо спідниця буде в комплекті зі строгою сорочкою або блузою. Також в ній можна піти на неофіційну зустріч, на прогулянку. Цей предмет одягу не має обмежень у ситуативному плані.