З чим носити класичне пальто: коротке, середньої довжини, довге пальто

Купуючи пальто, жінка отримує універсальну деталь гардеробу, яка підходить як для службових зустрічей, так і для романтичних променадів. Але щоб виглядати ефектно, необхідно знати, з чим можна носити класичне пальто.

Різновиди класичного пальто, їх особливості

Серед різноманіття класичних моделей кожна жінка зможе знайти собі підходящий фасон.

Англійське пальто

Англійські моделі мають простий крій і невелика кількість яскравих деталей.

Найбільш популярними є:

 • Кромбі – варіант з одним бортом і прихованою застібкою.
 • Честерфілд – має з боків кишені. Має прямий крій, може бути доповнений поясом.
 • Редингот – відрізняється наявністю приталеного силуету, двобортною застібки і внутрішніми боковими кишенями.
 • Англійські моделі мають простий крій і невелика кількість виділяються деталей

  Перевагою англійського стилю є його універсальність. Так як такі моделі чудово виглядають на будь-якій фігурі і підходять як струнким дівчатам, так і пишним дамам.

  Їх можна носити в повсякденному житті. Також вони можуть доповнити офіційний стиль. Одяг у стриманій англійській манері зробить образ витонченим. У колірній гамі такі моделі зазвичай представлені чорного, зеленого, коричневого, білого і сірого відтінків.

  Для весняних варіантів вони можуть бути в ніжних тонах блакитного або рожевого кольору. Часто можна зустріти такі фасони, зшиті з тканини в клітку. Також у тренді знаходяться різнокольорові принти і виділяються за кольором елементи.

  З англійським коміром

  Пальто з англійським коміром є незмінною класикою. Така різновид коміра візуально збільшує виріз. Він складається з самого коміра і лацканів.

  Такий варіант доречний для жінок будь-якого віку. Але занадто відкритий воріт передбачає підбір відповідного одягу та аксесуарів. Тому обдумуючи, з чим носити класичне пальто з англійським коміром, перевагу слід віддавати водолазок і красивим хусток.