Як прикрасити дитячу кімнату на Новий рік – красиві ідеї (фото)

Як прикрасити дитячу кімнату на Новий рік : красиві ідеї (фото)

Діти люблять новорічні свята, адже саме в ці дні все наповнено казковим духом та атмосферою. Ділимося ідеями, як прикрасити дитячу кімнату на Новий рік. До речі, їх можна втілювати разом – чудова нагода провести час усією сім’єю!

1. Ялинкові прикраси

Ялинкові іграшки чудово підходять не тільки для самої ялинки, але й для прикраси кімнати. Тим більше, що дитині можна поставити персональне маленьке деревце. Але вибирай такі прикраси, які не можуть розбитися та поранити – папір, дерево чи тканину. Ще й екологічно!

Ялинкові прикраси - Як прикрасити дитячу кімнату на Новий рік

2. Трафарети та наклейки на вікна

Стіни та вікна легко прикрасити за допомогою новорічних трафаретів або наклейок. Вони можуть бути білими, срібними та кольоровими – якими завгодно. На вікна найзручніше клеїти їх на мильний розчин, а на стіни – використовувати спеціальні стікери.

Трафарети та наклейки на вікна - Як прикрасити дитячу кімнату на Новий рік

3. Новорічні гірлянди

Звичайно, гірлянди будуть дуже доречними і в дитячій кімнаті. Найкраще підійдуть різнокольорові саморобні прикраси, зроблені разом із дитиною. Але не поспішай зовсім відмовлятися від підсвічування через розетки. Наразі є багато гарних гірлянд на батарейках.

Новорічні гірлянди - Як прикрасити дитячу кімнату на Новий рік4. Штучні свічки

Звичайно, розставляти у дитячій справжні свічки дуже небезпечно. Але є гарні штучні світильники, які так реалістично імітують тремтіння полум’я, що їх навіть неможливо відрізнити з відстані!

Штучні свічки - Як прикрасити дитячу кімнату на Новий рік5. Прикраси на двері

Почни новорічний декор із прикраси дверей у дитячій.Тут будуть доречні гарні вінки, гірлянди, різнокольорові прапорці, намисто, ялинові гілки і ті самі трафарети з наклейками.

Прикраси на двері - Як прикрасити дитячу кімнату на Новий рік

6. Об’ємні зірки та сніжинки

Якщо з плоскими трафаретами все зрозуміло, то об’ємні прикраси ще функціональніші. Розвіш їх уздовж стін, на полицях і стелажах, на люстрі, вздовж підвіконня – де завгодно. Зробити їх теж можна своїми руками із звичайного щільного паперу або тканини.

Об'ємні зірки та сніжинки - Як прикрасити дитячу кімнату на Новий рік