Як прибрати синці під очима: 12 швидких та ефективних способів у домашніх умовах

Як прибрати синці під очима: 12 швидких та ефективних способів

Синці під очима – наслідок постійних стресів, недосипання, а іноді просто особливість шкіри або генетика. У будь-якому випадку, вони виглядають не найкращим чином і надають обличчю втомленого і болючого вигляду. Але боротися із цим можна і потрібно! Лови 12 швидких способів, як позбутися синців під очима в домашніх умовах!

1. Прохолодна вода

Обов’язково вмивайся прохолодною водою вранці та ввечері. Особливо вранці, коли високі температури лише провокують набряклість. Водночас процедура розганяє кров, тонізує шкіру та покращує колір обличчя загалом.

Прохолодна вода - Як прибрати синці під очима

2. Кубики льоду

Якщо в тебе не надто чутлива шкіра та судини, протирай вранці область навколо очей кубиком льоду. Рекомендуємо заморозити заздалегідь слабкий розчин ромашки.

3. Ватні диски

Поклади на круги під очима ватяні диски, змочені в холодній воді. Змінюй їх у міру нагрівання, щоб вони пролежали на шкірі близько 5 хвилин.Холод звужує судини, тому синці будуть не настільки помітні.

Ватові диски - Як прибрати синці під очима

4. Зміни подушку

Обзаведись ортопедичною подушкою і постарайся привчити себе спати на спині. Якщо ти лежиш на животі або на боці, вся рідина ніби стікається до очей. І разом із синцями ти ризикуєш у майбутньому отримати ще й мішки.

5. Масаж

Щоб позбутися хронічних синців надовго, роби ранковий масаж на 2-3 хвилини. Просто масаж розігрітими пальцями шкіру навколо очей від скронь до перенісся.

Масаж - Як прибрати синці під очима

6. Маска з картоплі

Натріть одну невелику сиру картоплину на дрібній тертці і змішай з оливковою олією 2:1. Нанеси маску на зону під очима на 20 хвилин і змийте водою або розбавленим чорним чаєм без добавок. Картопля зволожує, а за рахунок крохмалю – трохи освітлює шкіру.