Як позбутися мурах у будинку назавжди – ефективні способи та поради

Як позбутися мурах у домі: способи та поради

Свій просторий будинок і двір допомагають насолодитися влітку у всіх його проявах, але з приходом такого очікуваного всіма тепла стає активною і докучливою живністю, яка може легко пробратися в куточки різних кімнат. До таких комах варто віднести мурах. Вони доставляють масу клопоту та дискомфорту, коли вторгаються у приватне житло. У цій статті ми розповімо про те, як попередити появу таких непроханих гостей, а також успішно знешкодити тих, хто вже з’явився!

Препарати та засоби від мурах

Завдання позбутися шкідливих комах у житловому приміщенні не можна назвати легким, особливо якщо у дворі є навіть невеликий город чи сад. Щоб знешкодити мурах успішно та без повторного курсу, необхідно ознайомитись з основними видами коштів, які пропонують виробники. Ми розглянемо найактуальніші та найефективніші препарати для знищення мурах у приватному будинку:

Гелі

Вони працюють за рахунок свого ефективного складу, в якому містяться ароматні харчові обманки. Загибель мурах відбувається не відразу, тому що таким способом частина мурах, що отруїлися, зможе успішно перенести отруту в гніздо і заразити інших побратимів, які помруть протягом недовгого часу.

Наносити гелі для знешкодження мурах можна практично на будь-які поверхні. Подібні препарати часто настільки універсальні, що здатні знищити як мурах, а й інших літніх комах. Найбільш популярними на сьогоднішній день вважаються такі засоби: гель Глобал, Дохлокс та Фас.

Гелі - Як позбутися мурах у домі та квартирі

Аерозолі

Така методика вимагає тимчасово звільнити заражене приміщення від людей, тварин, посуду та одягу. Ділянки проживання мурах ретельно обприскуються аерозолем і залишаються незайманими протягом трьох-чотирьох годин. Саме протягом цього часу загибель шкідників.

Після такої процедури обов’язково варто приділити час генеральному прибиранню з використанням антисептичних засобів, якими потрібно вимити всі поверхні. Добре зарекомендував себе аерозоль Раптор, Рейд та Комбат.

Аерозолі - Як позбутися мурах у будинку та квартирі