Як фарбувати вії фарбою в домашніх умовах. Як підібрати колір. Інструкція

Практично для всіх жінок нанесення макіяжу стала, свого роду, щоденним ритуалом. Правильно нанесеними косметичними засобами можна надати обличчю виразності, а іноді і підкоригувати або приховати якісь недоліки. Так, наприклад, за допомогою туші візуально збільшується обсяг і довжина волосків.

На жаль, в бурхливому потоці життя нашої часу на догляд за собою залишається все менше, а привабливо виглядати не тільки хочеться, але і необхідно. У цьому випадку на допомогу прийдуть нові розробки в косметології. До однієї з них відносяться спеціальні перманентні фарби для фарбування.

Після фарбування, протягом деякого часу відпаде потреба в щоденній процедурою нанесення туші. Багато салонів пропонують дану процедуру, але для тих, у кого немає часу або можливості для його відвідин, ідеальним варіантом стане фарбування вій самим, в домашніх умовах.

Переваги фарбування вій в домашніх умовах

Напевно, головний плюс у фарбуванні вій будинку — це суттєва економія часу. У будь-який вільний час можна приділити увагу собі і своїм віях. Після фарбування немає необхідності щодня наносити туш, а ввечері її змивати. Також не варто забувати і про вигоду у фінансовому плані. Витратитися доведеться тільки на витратний матеріал.

Що стосується переваги фарбування в цілому, то можна виділити кілька причин, чому не варто ним нехтувати:

  • перманентна фарба стійка до вологи і погодних умов, не розтікається та не розмазується;
  • збільшується довжина і об’єм;
  • ідеально підходить для тих, у кого світлі вії;
  • тривалий ефект;
  • різноманітність відтінків;
  • натуральний і природний вигляд.

Перш ніж в домашніх умовах починати процедуру фарбування вій, необхідно провести тест на чутливість і подивитися, як шкіра реагує на фарбу.