Яблуня Цукеркове – опис сорту, догляд та посадка, відгуки.

Яблуня Цукеркове: опис сорту, догляд та посадка

Якщо тобі потрібні ідеальні яблука для їжі, соків, сушіння та джемів, то зверни увагу на опис сорту Цукеркове. Плоди такої яблуні неймовірно соковиті та ароматні, з виразним рум’янцем на жовтій шкірці. А ще це безпрограшний сорт для любителів, так що ти точно впораєшся з доглядом та посадкою!

Опис та характеристики сорту

Назва сорту сповна відображає його суть – смак та аромат дійсно цукеркові. Це вітчизняний гібрид, отриманий із старих російських сортів – Папірівка та Коробівка. У промислових масштабах Цукеркове не вирощують, а ось на дачах та в садах це справжня знахідка! Серед літніх сортів цього – найсолодший і найбагатший смак.

Крона яблуні досить компактна, але потужна і швидко росте, тому її треба регулярно обрізати. Окремі екземпляри можуть спокійно зростати навіть до 5 м. Гілки густо вкриті великим міцним листям. До середини травня дерево покривається великими білими квітами, що нагадують блюдця.

Плоди Цукеркового зовсім невеликі, приблизно в 100 г, зате їх дуже багато. Хоч на перший погляд вони здаються червоними, але насправді шкірка жовта, з дрібними крапками. М’якуш стиглих яблук щільний і соковитий одночасно. Гілки дуже міцні і не прогинаються навіть під рясним урожаєм.

Опис та характеристики сорту - Яблуня Цукеркове

Догляд за яблунею Цукеркове

Сорт Цукеркове спеціально виводили максимально універсальним та невибагливим. Тому при правильному виборі місця та посадці він не потребує жодного специфічного догляду, крім обрізки.

Освітлення

Яблуня Цукеркове краще почувається на сонці, активніше росте і не боїться спеки. Але невелике затінення теж підійде, так що не позначиться на стані та характеристики дерева.

Освітлення - Догляд за яблунею Цукеркове