Фунгіцид Квадріс: опис та інструкція застосування

Фунгіцид Квадріс: опис, інструкція із застосування

Мучниста роса, всілякі плямистості, срібляста парша, фітофтороз, пероноспороз та інші види грибкових захворювань безжально гублять посадки культурних рослин. Особливо гостро ця проблема постала перед аграріями та дачниками у зв’язку з погодними аномаліями, що спостерігаються останніми роками. Але проблема має рішення – фунгіцид Квадріс. Розповідаємо докладніше!

Переваги фунгіциду

Фунгіцид Квадріс – унікальний препарат, який був розроблений спеціально для боротьби з низкою грибкових захворювань овочевих культур, винограду та спортивних газонів. Діюча речовина – азоксистробін, ефективність якого в рази перевищує дію інших хімічних речовин, присутніх на ринку сьогодні.

Квадріс знищує не лише самі гриби, а й їхні суперечки. Але при цьому ця речовина ніяк не шкодить навколишньому середовищу та обробленим рослинам, а їх плоди через 5-7 днів після застосування препарату стають безпечними для людини.

Переваги фунгіциду Квадріс

Квадрис широко використовується як профілактична, лікувальна та викорінювальна дія проти захворювань, викликаних грибами чотирьох найпоширеніших видів – Oomycetes, Basidiomycetes, Ascomycetes, Deuteromycetes. При правильному застосуванні відповідно до інструкції, суперечки вказаних грибкових збудників хвороб можна повністю викорінити на ділянці, забезпечивши тривалий та стійкий захист для майбутніх посадок.

Окрім лікувального ефекту, застосування даного препарату активізує фотосинтез у листі, підвищує рівень вбирання вологи рослинами, що допомагає суттєво збільшити врожайність, покращити якість плодів. Після використання фунгіциду Квадріс овочі та виноград набагато довше зберігаються, оскільки не піддаються гнилі.

Переваги фунгіциду Квадріс

Принцип дії препарату

Кварис максимально ефективний у період ранніх стадій розвитку грибкових та деяких бактеріальних хвороб рослин. Якщо ситуація сильно запущена, то цей фунгіцид слід застосовувати разом з Рідоміл Голд, Топаз, Швид та іншими.

Діюча речовина Квадриса руйнує геном грибів та хвороботворних бактерій, що гарантує позитивний ефект для аграріїв.Фунгіцид здатний проникати не тільки в листя та стебла рослин, забезпечуючи тим самим лікувальну дію. Він також використовується для знезараження посадкового матеріалу, знищуючи збудників хвороб усередині насіння.

У зв’язку з тим, що Квадріс є відносно безпечним препаратом, фахівці рекомендують його використовувати у профілактичних заходах. Для цього молоді посадки томатів, цибулі, капусти, огірків, хмелю, картоплі, а також виноградники та газони обробляють розчином фунгіциду, не чекаючи появи перших ознак ураження рослин.

Принцип дії фунгіциду Квадріс

Рекомендації до застосування Квадрису

Фунгіцид системної дії Квадріс продається у вигляді концентрованої суспензії, яку необхідно розчиняти у воді. Витрата препарату дуже економічна. Робочий розчин: максимум 0,1% для винограду або 0,2% для овочевих культур.

Резервуар обприскувача слід спочатку заповнити на чверть об’єму водою, потім додати необхідну кількість квадріс і ретельно перемішати. Тільки потім часткою воду, що залишилася, і знову перемішай. Розчин зберігає ефективність протягом доби.

Отриманою рідиною необхідно обробити посадки. Для цього використовуй пульверизатор або інше спеціальне обладнання для наземного обприскування овочевих культур, чагарників та дерев.З метою досягнення максимального ефекту виробник рекомендує здійснити дві-три обробки протягом одного сезону.

Рекомендації до застосування фунгіциду Квадріс

Дозування та витрати

Для обробки посадок овочевих культур потрібно приготувати 0,1-відсотковий розчин фунгіциду. Для цього 1 г препарату розбав 1 л чистої води.

Для лікування хмелю, томатів та огірків від різних видів грибкових уражень знадобиться здійснити 2 обробки. Для картоплі, цибулі та овочевого гороху – 3, а для капусти достатньо 1 раз обприскати наземні частини рослин. Через тиждень після останнього застосування розчину фунгіциду Квадріс можна розпочинати збирання врожаю.

Для лікування виноградників від сірої гнилі, інфекційного засихання, мілдью, оїдіуму та чорної плямистості знадобиться розчинити 2 г Квадрису в 1 л води. Кількість обробок – 3, при цьому остання має бути проведена не пізніше ніж за 25 днів до збирання врожаю.

Дозування та витрата фунгіциду Квадріс

Важливі застереження

Діюча речовина препарату може осідати на дно резервуара, в якому знаходиться. Щоб уникнути попадання на рослини надто концентрованої рідини або, навпаки, недостатньо активної, необхідно час від часу перемішувати або струшувати розчин у баку.

Обробка рослин здійснюється найдрібнішим розпилом, оскільки Квадріс ефективний у боротьбі з грибками та бактеріями, що вражають посадки, у мінімальних дозах.З цієї причини немає необхідності надто рясно поливати листя та стебла розчином даного фунгіциду.

Фунгіцид Квадріс - важливі застереження при застосуванні

Важливо наголосити, що Квадріс не можна застосовувати на одній ділянці одночасно з гербіцидами. Крім того, препарат може бути фітотоксичним (знижує стійкість до сонячного світла, що призводить до виникнення опіків) для деяких сортів яблунь, тому якщо використовуєш один обприскувач для саду, виноградника та овочевих посадок, то бак та всі деталі слід дуже якісно промити. >

Розчин фунгіциду готуй у невеликих обсягах, це дозволить витрачати препарат економічно та без залишку. Якщо ж трохи розчину все ж таки залишилося, вилий його у віддаленому місці, де немає поблизу джерел води. Потім налий у бак обприскувача ще води, добре прополощі і вили в тому ж місці. Повторіть процедуру ще кілька разів.

Фунгіцид Квадріс - важливі застереження при застосуванні

Відео: Квадріс – як застосовувати, інструкція