Фунгіцид Квадріс: опис та інструкція застосування

Фунгіцид Квадріс: опис, інструкція із застосування

Мучниста роса, всілякі плямистості, срібляста парша, фітофтороз, пероноспороз та інші види грибкових захворювань безжально гублять посадки культурних рослин. Особливо гостро ця проблема постала перед аграріями та дачниками у зв’язку з погодними аномаліями, що спостерігаються останніми роками. Але проблема має рішення – фунгіцид Квадріс. Розповідаємо докладніше!

Переваги фунгіциду

Фунгіцид Квадріс – унікальний препарат, який був розроблений спеціально для боротьби з низкою грибкових захворювань овочевих культур, винограду та спортивних газонів. Діюча речовина – азоксистробін, ефективність якого в рази перевищує дію інших хімічних речовин, присутніх на ринку сьогодні.

Квадріс знищує не лише самі гриби, а й їхні суперечки. Але при цьому ця речовина ніяк не шкодить навколишньому середовищу та обробленим рослинам, а їх плоди через 5-7 днів після застосування препарату стають безпечними для людини.

Переваги фунгіциду Квадріс

Квадрис широко використовується як профілактична, лікувальна та викорінювальна дія проти захворювань, викликаних грибами чотирьох найпоширеніших видів – Oomycetes, Basidiomycetes, Ascomycetes, Deuteromycetes. При правильному застосуванні відповідно до інструкції, суперечки вказаних грибкових збудників хвороб можна повністю викорінити на ділянці, забезпечивши тривалий та стійкий захист для майбутніх посадок.

Окрім лікувального ефекту, застосування даного препарату активізує фотосинтез у листі, підвищує рівень вбирання вологи рослинами, що допомагає суттєво збільшити врожайність, покращити якість плодів. Після використання фунгіциду Квадріс овочі та виноград набагато довше зберігаються, оскільки не піддаються гнилі.

Переваги фунгіциду Квадріс