Види та сорти флоксів – фото, назви та описи (каталог)

Види та сорти флоксів: фото, назви та описи (каталог)

Тобі, напевно, зустрічалися ці яскраві квіти з гарними кульками-суцвіттями. Вони однаково гарні в саду та букетах, їх люблять флористи та ландшафтні дизайнери. А ще вони бувають дуже різними! Саме тому сьогодні ми розповімо про сорти флоксів з фото, назвами та описами!

1. Олександр Іммер

Вітильні флокси Олександр Іммер вважаються одними з найкращих серед сортів середнього терміну цвітіння. Яскраві квіти насиченого пурпурового кольору не вигорають на сонці.

Олександр Іммер - Види та сорти флоксів

2. Дитинство

Ніжний рожевий сорт флоксів відрізняється витонченим кораловим відтінком з яскравим серцевиною. Щільні суцвіття набувають овальної форми і дуже довго цвітуть, незалежно від погоди.

Дитинство - Види та сорти флоксів

3.Ювілейний

Хоча кущі і досить високі – до 90 см, але у Ювілейних флоксів компактні суцвіття. Діаметр яскраво-червоних квіток в середньому сягає максимум 3,5 см.

Ювілейний - Види та сорти флоксів

4. Альбатрос

Сорт відрізняється незвичайною формою квіток, які начебто нагадують колесо. Вони настільки білі, що навіть можуть віддавати блакитністю, хоча в спеку іноді проявляється яскрава серединка.

Альбатрос - Види та сорти флоксів

5. Димчастий корал

Назва цього сорту флоксів говорить про його химерне і злегка строкате забарвлення в рожевих тонах. Суцвіття-кулі компактні, але дуже щільні, а кущики не бояться морозів та грибка.

Димчастий корал - Види та сорти флоксів

6. Манон

У флоксів Манон одні з найбільших кольорів до 4,5 см у діаметрі. Яскравий насичений малиновий відтінок із ще більш виразною серединкою збережеться протягом усього терміну цвітіння.

Манон - Види та сорти флоксів

7. Знахідка

Кустики середньорослого флоксу рідко виростають вище 40 см, але при цьому у нього значний розмір квіток – до 4,3 см. Теплий лососевий відтінок гармонійно поєднується з білястою зірочкою посередині.

Знахідка - Види та сорти флоксів