Весняний манікюр (50 фото) – модні та красиві ідеї дизайну нігтів

Весняний манікюр: модні ідеї (50 фото)

Теплі та сонячні дні вже зовсім близько, і саме час задуматися про обновки. Наприклад, про актуальний весняний манікюр. Зібрали найяскравіші та найцікавіші ідеї для натхнення!

1. Нюдовий весняний манікюр

Навесні хочеться легкості, свіжості та витонченості. Зверніть увагу на бежеві відтінки, максимально наближені до кольору твоєї шкіри та нігтьової пластини. А ще – на напівпрозоре молочне покриття.

Нюдовий весняний манікюр
Нюдовий весняний манікюр

2. Пастельний манікюр

Ніжні пастельні кольори ідеально доповнюють весняний настрій. Зверніть увагу на персикові, м’ятні, лавандові та ванільні відтінки. Їх можна поєднувати або використовувати для градієнта.

Пастельний манікюр

3.Темний весняний манікюр

Якщо ти віддаєш перевагу стильному мінімалізму – поєднуй чорний з кольоровими пігментами або фольгою. А якщо хочеться весняного настрою – зверни увагу на темні зелені та червоні відтінки.

Темний весняний манікюр
Темний весняний манікюр

4. Жовтий весняний манікюр

Жовтий – один із кольорів року за версією Pantone. Яскравий сонячний відтінок чудово підходить для довгоочікуваних весняних днів.

Жовтий весняний манікюр
Жовтий весняний манікюр

5. Сірий манікюр

Сірий – модна альтернатива чорному та білому, коли потрібна нейтральна база або колір-компаньйон. Весною зверни увагу на найсвітліші або навпаки – на темніші відтінки.

Сірий манікюр

6.Яскравий весняний манікюр

У весняному манікюрі знайдеться місце для всього – від яскравих пігментів до веселих веселих малюнків. Особливо доречні метелики, квіти та різнокольорова абстракція.

Яскравий весняний манікюр
Яскравий весняний манікюр

7. Чорно-білий манікюр

З чорно-білої класики на весну рекомендуємо білий манікюр із контрастними чорними візерунками. Мінімалістична геометрія або стемпінг із рослинними принтами будуть дуже актуальними. Можна додати трохи срібних блискіток або фольгу.

Чорно-білий манікюр