Тюльпани з паперу своїми руками + шаблони і схеми

Квіти прийнято дарувати з багатьох приводів. День народження, Новий рік, 8 березня — неважливо. Головне, що такий подарунок сподобається кожному. Єдиний його недолік — квіти швидко в’януть, і вже через кілька днів букет втрачає колишню свіжість і красу.

У цьому випадку відмінним варіантом стануть квіточки, зроблені своїми руками. Незважаючи на те, що такі рослини виходять менш ніжними, ніж справжні (хоча деяким майстрам вдається максимально наблизитися до оригіналу!) і не мають запаху, вони більш довговічні і не вимагають практично ніякого догляду.

У цій статті я розповім вам, як робити тюльпани з різних матеріалів. Ці суворі, але витончені і елегантні сувеніри просто не можуть не зачаровувати. І при якісному виконанні стануть прекрасною прикрасою будь-якого заходу.

Нижче представлено 5 майстер-класів, укладач кожного з яких ділиться з нами секретами майстерності. Вчитися краще на чужих помилках, вірно? Ось і зараз я пропоную вам не “набивати шишки” самостійно, а скористатися чужим досвідом і зробити відразу все правильно і красиво.

Як зробити тюльпани з паперу з цукерками

Автор першого опису розповідає нам, як зробити тюльпани з солодким сюрпризом всередині. Отримати такий букет винуватиці (або винуватцеві) торжества буде особливо приємно, тому що це не тільки красивий, але і смачний подарунок.

Знадобляться наступні матеріали:

  • Дерев’яні шпажки або зубочистки;
  • Клейовий пістолет зі стрижнями;
  • Нитки;
  • Цукерки в фантиках;
  • Зелена тейп-стрічка;
  • Флористична гофрований папір.

Послідовність:

З гофрованого паперу вирізаємо прямокутники 13х3 див. Для виготовлення однієї квітки їх знадобиться 3 штуки.

Відступивши від краю прямокутника приблизно ⅓ його загальної довжини, скручуємо його, як хвостик цукерки.

Згинаємо короткий кінець заготовки до довгого. Пальцями злегка розтягуємо пелюстка, щоб вийшло поглиблення, куди ми покладемо цукерку.

За допомогою гарячого клею садимо цукерку на зубочистку (не протикаючи її!).

Обертаємо пелюстками так, щоб один злегка заходив на інший.

Закріпимо бутон ниткою у підстави.

Обмотаємо підстава бутона зеленої тейп-стрічкою, щоб квітка виглядав більш охайно.

Далі з зеленої гофрованого паперу зробимо листочок. Вирізаємо його і прикручуємо до стебла тейп-стрічкою.

Готово! Квіти на зубочистках можна увіткнути в основу з пінопласту і подарувати в горщику. Тюльпани ж на довгих шпажках зручніше збирати в букет. Що вам підходить більше — вибираєте самі.

Ось такі прекрасні вироби ви можете зробити.

Дуже зручно те, що забарвлення для нього тут ви вибираєте самостійно і можете використовувати абсолютно будь-які поєднання всіх доступних відтінків.

Такий подарунок однаково приємно дарувати, так і робити.

Тому якщо ви хочете добре провести час, а також порадувати близьку людину, тюльпани з цукерками — це те, що вам потрібно!

А ось ще дивіться, яка краса є на каналі ютуба: